KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. do 26. ledna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Biaggi: Marc je většinou neporazitelný

Text: jnyk, Zdroj: Motosprint
Biaggi: Marc je většinou neporazitelný
27.09.2019
 

Max Biaggi vyjádřil velký obdiv schopnostem Marca Márqueze, který jasně dominuje letošní sezoně a již v Thajsku si může dojet pro titul.


Španělský závodník Marc Márquez může již o příštím víkendu na thajském okruhu Chang za jistých okolností oslavit zisk dalšího mistrovského titulu. Nyní se k dominanci jezdci továrního týmu Repsol Honda vyjádřil bývalý závodník a současný majitel týmu – Max Biaggi.

V rozhovoru pro italská média Biaggi komentoval jak současné výkony Márqueze, tak i ocenil kvality španělského závodníka. Jak samotný Biaggi prohlásil, Marc bude moci vyhrávat tak dlouho, jak bude chtít zůstat v roli aktivního závodníka.

„Dokud se Marc nerozhodne ukončit závodnickou kariéru, bude mít na to, aby vyhrával závody. Jezdí opravdu neuvěřitelným stylem a dokáže se přizpůsobit jakýmkoliv podmínkám a jakékoliv trati. Alex Rins a Andrea Dovizioso jej párkrát dokázali porazit, ale všichni víme, že se v letošní sezoně jednalo spíše o výjimečné případy. Ve většině závodů je totiž Marc jednoduše neporazitelný,“ řekl Max Biaggi.


Další články sekce MotoGP