KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. července do 22. července.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bradl: První testy v listopadu

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Aprilia
Bradl: První testy v listopadu
08.10.2016
 

Německý závodník Stefan Bradl potvrdil, že první testy superbiku Honda jej čekají v polovině listopadu na některém ze španělských okruhů.

Jak jsme vás již dříve informovali, německý závodník Stefan Bradl přestupuje pro příští sezonu do šampionátu Mistrovství světa Superbiků, kde osedlá motocykl Honda v barvách týmu Ten Kate.
 
Samotný Stefan má již jasno v tom, jak bude probíhat celá zimní příprava včetně prvních testů, které jej čekají již v průběhu měsíce listopadu. Jak Bradl potvrdil, při prvním testu bude důležité se především adaptovat na nový motocykl a zvyknout si na práci s novým týmem, o rychlé časy zde rozhodně nepůjde.
 
„První testy se superbikem od Hondy mne čekají hned po skončení letošní sezony MotoGP, která se uzavře o druhém víkendu v listopadu na okruhu Ricarda Torma ve Valencii. Zatím ještě nebudu říkat, na kterém okruhu se tyto testy odehrají, protože to není ještě stoprocentně jisté. Ale bude to určitě jeden ze španělské dvojice Jerez nebo Motorland Aragón. Testovací práci zahájíme s letošním modelem, motorku určenou pro sezonu 2017 budeme mít k dispozici až pro testy na začátku roku 2017. Už se moc těším na novou výzvu a věřím, že si na motocykl i nový tým rychle zvyknu,“ řekl Stefan Bradl.

Další články sekce MotoGP