KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. února do 28. února 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Brawn: MotoGP je neuvěřitelná show

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Autosport
Brawn: MotoGP je neuvěřitelná show
17.08.2018
 

Jeden z nejvyšše postavených mužů Formule 1 po návštěvě Grand Prix Rakouska vyjádřil Dorně kompliment, kdy MotoGP označil za neuveřitelnou show.

Ross Brawn je ve světě Formule 1 velkým jménem. V minulosti v roli hlavního inženýra Ferrari slavil velké úspěchy s německou legendou Michaelem Schumacherem, nyní zastává jednu z hlavních rolí v novém managementu šampionátu Formule 1. Právě tento muž byl pozván jako host týmu Pramac Racing na Rakouskou GP na Red Bull Ringu.
 
Když se Brawn ohlížel v jednom z rozhovorů za víkendem na Red Bull Ringu, rozhodně nešetřil superlativy. Jak Brawn prohlásil, MotoGP v současné době nabízí divákům neuvěřitelnou show, stejně tak jako Dorna má vše skvěle organizačně zvládnuté.
 
„V MotoGP jsou některá opravdu velmi zajímavá technická řešení, například aerodynamika samotných motocyklů. Zároveň musím uznat, že MotoGP nabízí divákům téměř pokaždé neuvěřitelnou show, a to nejen na závodní trati, ale i mimo ni. Paddock MotoGP se mi opravdu líbí, udělal na mne velký dojem. Je zde mnohem jednodušší potkat zajímavé osobnosti než u nás ve Formuli 1, na tom máme co zlepšovat,“ řekl Ross Brawn

Další články sekce MotoGP