KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Brivio: Iannone se musí přizpůsobit

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Suzuki
Brivio: Iannone se musí přizpůsobit
19.01.2017
 

Manažer továrního týmu Suzuki je přesvědčen o tom, že když se Iannone rychle adaptuje nové motorce, bude pravidelně bojovat s těmi nejlepšími.

Tovární tým Ecstar Suzuki začíná v letošním roce svoji novou kapitolu, kdy nastoupí se zcela novou jezdeckou dvojicí Andrea Iannone a Alex Rins. Dle slov týmového manažera bude jezdcům chvíli trvat, než si zvyknou na novou techniku, poté ale očekává, že dorazí adekvátní výsledky.
 
Především od Andrey Iannoneho si manažer týmu Davide Brivio slibuje pravidelné souboje v první pětce. Jasným cílem pro rok 2017 je překonat loňské výsledky, to znamená získat i vítězství v několika závodech.
 
„Nejdříve si budou muset oba jezdci zvyknout na novou motorku a přizpůsobit svůj jezdecký styl. Myslím si, že především Andrea bude muset svůj styl upravit, protože byl zvyklý na zcela jinou motorku. Aby naplno využil potenciál motocyklu Suzuki, musí se přizpůsobit její charakteristice. Andrea je ale zkušený závodník a věřím, že si zvykne velmi rychle. Pokud se nám podaří motorku rychle přizpůsobit, jsem přesvědčen o tom, že pojedeme pravidelně vepředu,“ řekl Davide Brivio.

Další články sekce MotoGP