KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. července do 22. července.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Brivio: Rossi to nebude mít snadné

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Suzuki
Brivio: Rossi to nebude mít snadné
07.10.2016
 

Davide Brivio je přesvědčen o tom, že odchodem Jorge Lorenza se Rossimu moc neuleví, protože jeho nový týmový kolega Maverick Vinales jej také bude chtít porážet.

Manažer továrního týmu Ecstar Suzuki, pan Davide Brivio, v jednom z nedávných rozhovorů komentoval přestup Mavericka Vinalese do továrního týmu Yamahy a rovněž situaci, kterou tím způsobí novému týmovému kolegovi Valentino Rossimu.
 
Dle slov Brivia se Rossimu rozhodně po odchodu Lorenza neuleví ve věci tlaku ze strany týmového kolegy, který bude dle jeho odhadu velmi podobný. I Maverick je totiž mladý jezdec, který je hladový po výsledcích a rozhodně bude chtít porážet i svého zkušenějšího týmového kolegu.
 
„Oba mají obrovský talent, Valentino už toho hodně vyhrál, zatímco Maverick chce hodně vyhrávat. Je to inteligentní jezdec, který ví, co potřebuje k tomu, aby byl konkurenceschopný. Již nyní mi je jasné, že jeho cílem u Yamahy bude být lepší než Valentino. Když dostane k dispozici stejnou techniku, určitě je v jeho silách tohoto cíle dosáhnout. Samozřejmě je pro něj také výhodou, že se od Valentina bude moci spoustu věcí naučit. Valentino je ale zvyklý míl silného kolegu, takže si nemyslím, že by jej tato změna jakkoliv ovlivnila,“ řekl Davide Brivio

Další články sekce MotoGP