KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Cal ztratil respekt k ředitelství závodu

Text: jnyk, Zdroj: GPone.com, Foto: LCR
Cal ztratil respekt k ředitelství závodu
06.04.2019
 

Cal Crutchlow vyjádřil velké zklamání nad rozhodnutím ředitelství závodu, které se jej rozhodlo v Argentině penalizovat za ulitý start.


V závodě královské kubatury MotoGP na okruhu Termas de Rio Hondo obdržel britský závodník Cal Crutchlow penalizaci za ulitý start, kdy musel následně projet boxovou uličkou, což doslova zruinovala veškeré naděje na dobrý výsledek.

Jak Cal s odstupem času prohlásil, rozhodnutí ředitelství závodu jej silně zklamalo. Dle Cala se totiž rozhodně nejednalo o ulitý start, ale pouze o balancovaní na motocyklu a hledání ideální pozice pro samotný start.

„Bohužel jsem ten trest musel akceptovat, protože pokud bych pokračoval dál, dostal bych černou vlajku. Když mi pak ale ukazovali záznam, tak jsem tam neviděl nic, co by naznačovalo ulitý start, ale jen jsem balancoval na motocyklu. Neudělal jsem nic špatného. Je to opravdu nepříjemné, protože takové rozhodnutí mi zničilo závod a já přitom ani nepustil spojku Problém je, že kdyby tohle udělal Marc, Vale nebo Dovi, tak by nikdy takovou penalizaci nedostali. Tímto jsem opravdu ztratil respekt k ředitelství závodu,“ řekl Cal Crutchlow


Další články sekce MotoGP