KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Cecchinello: Bradl na mne udělal dojem

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: LCR Honda
Cecchinello: Bradl na mne udělal dojem
08.11.2018
 

Manažer týmu LCR Honda chválí výkon německého závodníka Stefana Bradla, který předvedl v průběhu Grand Prix Malajsie.


Německý závodník Stefan Bradl v Grand Prix Malajsie o minulém víkendu zaskakoval za zraněného Cala Crutchlowa a předvedl kvalitní výkon. Bradl v sedle motocyklu Honda RC213V dokázal v Sepangu vybojovat třinácté místo, což mu zajistilo i tři body do hodnocení šampionátu.

Tento výsledek chválil i samotný majitel týmu LCR Honda, pan Lucio Cecchinello, který prohlásil, že Stefan Bradl na něj v Malajsii udělal velký dojem.

„Stefan v Malajsii předvedl opravdu velmi dobrý výkon, udělal na mne dojem. Je škoda, že jeho startovní pozice byla ovlivněná deštěm v kvalifikaci, jinak mohl být finální výsledek ještě o něco lepší. Stefan dva roky neseděl na závodní motorce, a proto byl na vodě pomalejší, to není nic neobvyklého, tak to je u každého jezdce. Celkově jsem s jeho výsledky opravdu velmi spokojený, ani boj o Top 10 by nebyl v případě kvalifikace na suchu nereálný. Stefan během těchto tří dní v Malajsii neudělal žádnou chybu, ani jednou nespadl, s týmem pracoval velmi profesionálně. Pokud nám to HRC dovolí a Cal nebude fit, budeme Stefana angažovat i pro GP ve Valencii,“ řekl Lucio Cecchinello.


Další články sekce MotoGP