KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 24. do 1. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Cecchinello: Cal je stále motivovaný

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: LCR
Cecchinello: Cal je stále motivovaný
26.12.2019
 

I když Cal Crutchlow již několikrát hovořil o možném konci kariéry, manažer jeho týmu v něm stále cítí obrovskou motivaci.


Britský závodník Cal Crutchlow již několikrát avizoval, že by po sezoně 2020 mohl ukončit aktivní závodnickou kariéru. Aktuálně má tento jezdec podepsanou smlouvu s HRC, která vyprší právě na konci sezony 2020. 

Jak nyní přiznal majitel týmu LCR Honda, pan Lucio Cecchinello, dobře ví, že tato varianta je možná. Zároveň ale dodává, že u Cala je neustále vidět obrovská motivace do další práce a je docela klidně možné, že tohle rozhodnutí ještě několikrát přehodnotí.

„Cal je vždy velmi upřímný. Mluví vždy o všem, co mu aktuálně proudí hlavou. Když mluví o konci kariéry, chce všem naznačit, že se tato chvále pomalu blíží a už v Paddocku dlouho nebude, to je ale u jezdce jeho věku normální. Pro naše sponzory to rozhodně není žádný problém. Pro ně je důležité, že je stále rychlý a dává do závodění vše. Jsem často přítomen na jeho poradách s týmem a tam je jasně znát, že je stále do své práce obrovsky motivovaný a chce se zlepšovat. To je pro nás to nejdůležitější,“ řekl Lucio Cecchinello


Další články sekce MotoGP