KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Cecchinello: Miller je správná volba

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: LCR Honda
Cecchinello: Miller je správná volba
21.11.2014
 

Majitel privátního týmu LCR Honda je přesvědčený o tom, že angažovat do týmu mladého Jacka Millera bylo správné rozhodnutí.

Po prvních spekulacích a následném oznámení o přestupu mladého australského závodníka Jacka Millera z nejnižší kubatury Moto3 přímo do královské kubatury MotoGP, se ihned vyrojilo velké množství ohlasů, že se jedná o velmi unáhlené rozhodnutí. Zároveň jsme také často mohli slýchat, že takový přestup může být pro Jacka po vynechání kubatury Moto2 také velmi náročný a nebezpečný.
 
Nyní se na toto téma vyjádřil i samotný majitel týmu LCR Honda, pan Lucio Cecchinello, který je přesvědčen o tom, že Jack udělal správné rozhodnutí.
 
„Jsem silně přesvědčený o tom, že Jack je ten správný jezdec pro náš tým. Má obrovské schopnosti a je také velká osobnost, myslím si, že má před sebou velkou budoucnost. Pro mne je také vždy důležité, abychom měli v týmu jezdce, se kterým je po závodech také i zábava. Jack tuto schopnost má. Když je u práce také zábava, vše jde mnohem snadněji. Zároveň dobře ví, že v příští sezoně na něj od nás nebo našich sponzorů nebude vyvíjen žádný tlak, aby získával nějaké top výsledky. Jsem si jistý, že Jack má talent na to, aby svůj debut v MotoGP ustál. Líbilo se mi, jak ukončil sezonu Moto3 a jak bojoval o titul do poslední zatáčky. Jel sice na limitu, ale respektoval pravidla a vše měl pod kontrolou,“ řekl Lucio Cecchinello

Další články sekce MotoGP