KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ciabatti: Andrea má na titul

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Ducati
Ciabatti: Andrea má na titul
17.01.2019
 

Sportovní ředitel italské Ducati je přesvědčen o tom, že Andrea Dovizioso má na to, aby v sezoně 2019 bojoval o mistrovský titul.


Po odchodu Jorge Lorenza od továrního týmu italské Ducati sází sportovní ředitel továrny, pan Paolo Ciabatti, veškeré karty na Andreu Doviziosa. Jak Paolo prohlásil, Dovi má na to, aby v letošní sezoně královské kubatury MotoGP zabojoval o titul mistra světa.

Jak samotný Ciabatti připomíná, ještě před dvěma lety by si na Doviho nikdo nevsadil, ale Andrea dokázal vyhrát celkem šest závodů v sezoně 2017 a do konce sezony bojovat s Marcem Márquezem o mistrovský titul. 

„Andrea patří k těm nejlepším, kteří na startovním roštu jsou. Jen málo lidí si na začátku roku 2017 myslelo, že by Andrea dokázal vyhrát šest závodů a do konce sezony bojovat o mistrovský titul s Márquezem. Možná si to nemyslel ani on sám. Andrea jezdecky hodně vyrostl a sedla mu také nová motorka. Jsme v šampionátu proto, abychom ho vyhráli a dáme do toho vše. Já osobně jsem přesvědčený o tom, že Andrea má na to, aby v letošní sezoně bojoval o mistrovský titul,“ řekl Paolo Ciabatti


Další články sekce MotoGP