KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ciabatti: Musíme využít výhodu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Ciabatti: Musíme využít výhodu
21.02.2019
 

Sportovní ředitel italské továrny Ducati předpokládá, že ani Márquez, ani Lorenzo nebudou pro start sezony 2019 v ideální formě.


Do sezony 2019 vstupuje tovární tým italské Ducati ve složení italské jezdecké dvojice Andrea Dovizioso a Danilo Petrucci. Sportovní ředitel Ducati, pan Paolo Ciabatti, nyní hovořil na téma svých očekávání od nadcházející sezony a také upozornil na možnou příležitost, kterou jeho jezdci mají.

Jak Ciabatti předpokládá, ani jeden z jezdců továrního týmu Repsol Honda nebude pro úvodní závod sezony ve stoprocentní kondici, což by mohla být právě příležitost pro Ducati a zabojovat o vítězství. Zároveň ale Paolo připomíná, že i Yamahy a Suzuki budou letos silnější.

„V loňském roce jsme v Kataru vyhráli, a to i přesto, že byl Marc ve skvělé formě. V letošním roce bude šampionát ještě tvrdší, očekávám že Yamahy i Suzuki s Rinsem budou pravidelně vepředu. Bude to zajímavá sezona jak pro fanoušky, tak i pro média, zatímco pro týmy bude ještě náročnější než ta loňská. Já osobně očekávám, že Marc i Jorge nebudou v úvodu ve stoprocentní kondici. Proto se musíme pokusit této situace využít a obrátit ji v náš prospěch,“ řekl Paolo Ciabatti


Další články sekce MotoGP