KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. srpna do 9. srpna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ciabatti: Rozhodneme v červenci

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Ciabatti: Rozhodneme v červenci
25.05.2019
 

Sportovní ředitel továrny Ducati potvrdil, že finální rozhodnutí o jezdeckém složení v roce 2020 padne pravděpodobně až po GP na Sachsenringu.


Otázka jezdeckého složení továrního týmu Ducati pro rok 2020 je zatím stále otevřená. Zatímco Andrea Dovizioso má svou budoucnost jistou, jeho týmový kolega Danilo Petrucci má podepsanou smlouvu pouze na letošní sezonu.

Zda bude Petruccimu smlouva prodloužena i na rok 2020 závisí pouze na jeho výsledcích. Dalším z případných kandidátů na sedačku v továrním týmu je australský závodník Jack Miller, který letos v týmu Pramac předvádí velmi kvalitní výsledky.

Nyní se k této otázce vyjádřil sportovní ředitel továrny Ducati, pan Paolo Ciabatti, který zároveň prozradil, že finální rozhodnutí padne až v průběhu léta.

„Očekávám, že první jednání otevřeme po Grand Prix v Barceloně. Je ale velmi pravděpodobné, že tam ještě nepadne finální rozhodnutí. Potřebujeme mít odjetých alespoň sedm závodů, abychom mohli vše vyhodnotit. Je tedy možné, že finální rozhodnutí o složení továrního týmu padne až po Sachsenringu,“ řekl Paolo Ciabatti.


Další články sekce MotoGP