KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow celkově spokojen

Foto: LCR Honda MotoGP Team
Crutchlow celkově spokojen
27.11.2019
 

Brit Cal Crutchlow byl po dvoudenním testu v Jerezu spokojen, přestože druhý den najezdil pouze 14 kol.


Britský jezdec Cal Crutchlow, pilot LCR Honda Castrol Teamu, zakončil letošní zimu dvoudenním testem na španělském okruhu v Jerezu. Zde během dvou dní pracoval nejen na svém letošním stroji, ale i na modelu RC-213V 2020. Práce byla narušená příchodem deště, přesto jezdec během dvou dní najezdil celkem 74 kol a dosáhl desátého nejrychlejšího času 1:38,253.

Cal Crutchlow
„První den jsme na motocyklu 2019 provedli krátké vyhodnocení několika částí. Byli jsme dost spokojeni s tím, jak den proběhl. Nemohli jsme najezdit příliš mnoho kol, protože počasí nebylo fantastické. Při normálním testu bychom tu asi mohli najet 100 kol za den, ale první den jsme jich tentokrát najezdili jen 60 a dnes jen 14. Celkově jsme s prací, kterou se nám podařilo udělat, spokojeni.
Druhý den nebyl příliš užitečný, pokud jde o naše plány učinit kroky vpřed s projektem 2020. Je škoda pro všechny, že počasí nebylo skvělé, ale budeme přes zimu spolupracovat s inženýry v továrně, abychom se ujistili, že máme nejlepší balíček pro sezónu 2020.“

 


Další články sekce MotoGP