KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. ledna do 17. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow i Miller si zvykají na Hondy

Text: jnyk, Zdroj: TZ LCR Honda
Crutchlow i Miller si zvykají na Hondy
07.02.2015
 

Jezdci privátního týmu LCR Honda Jack Miller i Cal Crutchlow jsou s průběhem prvního testu v Malasjii spokojení.

S pozitivními pocity dokončili úvodní letošní test královské kubatury MotoGP i oba jezdci privátního týmu LCR Honda. Jezdecká dvojice Cal Cruthlow i Jack Miller se jak seznamovala s novými motocykly Honda, tak i oba jezdci absolvovali závodní simulaci a pracovali na nastavení motocyklu.
 
Cal Crutchlow: „S průběhem posledního dne testů jsem relativně spokojený, i když bohužel nemám zrovna radost z mého nejrychlejšího času, protože se mi nepodařilo zajet ideální kolo. Na této oblasti musíme začít co nejdříve pracovat, protože na použitých pneumatikách mám rychlost, ale na nových nedokáži využít jejich výhody. Dobrou zprávou ale je fakt, že na použitých gumách se cítím na motorce komfortně a dařilo se nám dělat pokroky v nastavení. Věřím, že při příštím testu zde již budeme konkurenceschopní.“
 
Jack Miller: „Ráno se nám podařilo zrychlit a ve správnou chvíli jsme nasadili novou pneumatiku, díky tomu jsem zajel opravdu dobrý čas. Zlepšovali se i všichni ostatní, ale já cítím, že jsme udělali značný krok kupředu. V druhé polovině dne jsme začali pracovat i na elektronice, kontrole trakce a nastavení anti-wheelie, kde jsme odvedli také velký kus práce. Nasbírali jsme mnoho informací a získal jsem také potřebné zkušenosti s pneumatikami Brdigestone. Celkově jsem s průběhem tohoto testu spokojený a už se těším na příští test, kde budeme v naší práci pokračovat."

Další články sekce MotoGP