KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow míří do Austinu

Text: jnyk, Zdroj: TZ LCR Honda
Crutchlow míří do Austinu
21.04.2017
 

Cal Crutchlow společně s týmem LCR Honda míří do texaského Austinu, kde by chtěl zopakovat skvělý výsledek z Argentiny.

Privátní tým LCR Honda míří do texaského Austinu, kde již dnes vypukne třetí Grand Prix letošní sezony šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů. Britský závodník Cal Crutchlow cestoval společně s týmem do USA s velmi dobrou náladou díky pódiovému výsledku v Argentině, na který by chtěli navázat i v Texasu.
 
Tým také informoval, že pro Grand Prix v Austinu pojede v netradičních barvách, protože se hlavním sponzorem týmu pro tento víkend stala společnost Rizoma.
 
„Víkend v Argentině byl skvělý po tom, co nás potkalo v prvním závodě sezony v Kataru. Honda v Argentině pracovala opravdu tvrdě a spravili jsme si náladu po zklamání z Kataru. Vše fungovalo perfektně a práce Hondy a týmu se skvěle doplňovala. Pódium bylo skvělým výsledek a dává nám to obrovskou motivaci do dalších závodů. Očekávám, že v Austinu to nebude snadný start, ale věřím, že v sobotu a v neděli budeme konkurenceschopní. Okruh v Austinu mám moc rád, v minulosti jsem tam získal skvělé výsledky a vždy se na závody na této trati těším,“ řekl Cal Crutchlow.

Další články sekce MotoGP