KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. července do 19. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow: Může se to stát každému

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Crutchlow: Může se to stát každému
07.02.2020
 

Cal Crutchlow komentoval problém s dopingem u italského závodníka Andrey Iannoneho.


Italský závodník Andrea Iannone je stále kvůli dopingovému nálezu blokován a nemůže nastoupit ani k právě probíhajícím testům na malajském okruhu Sepang International Circuit. K této situaci se nyní vyjádřil i britský jezdec Cal Crutchlow. 

Dle slov Crutchlowa je sice Iannone ve velmi nepříjemné situaci, ale zároveň Cal dodává, že něco podobného se klidně může stát i jemu nebo jakémukoliv jinému závodníkovi. Zároveň Cal dodává, že všechny potraviny se jednoduše nedají neustále jen kontrolovat.

„Když tady tuto událost sleduji, tak si říkám, že klidně mohli někdy něco podobného najít i u mne. Všichni tohle riziko podstupujeme, protože neustále cestujeme. Ale jak chcete něco takového dokazovat? To, zda Iannone něco bral vědomě či nikoliv, nechci komentovat, to je můj soukromý názor. Myslím si ale, že něco podobného se může stát komukoliv a nedá se tomu jakkoliv předcházet. Dobře, v Paddocku jíme v hospitality, ale to bych nesměl jíst ne hotelu a podobně. Zároveň bychom mohli mít v Paddocku jednoho kuchaře, který by vařil všem… Myslím si, že tomuto se dá velmi těžko předcházet,“ řekl Cal Crutchlow.


Další články sekce MotoGP