přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. února do 25. února.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow nejrychlejší při testu

Foto: LCR Honda MotoGP Team
Crutchlow nejrychlejší při testu
07.06.2016
 

Cal Crutchlow zajel v pondělí nejrychlejší čas testování MotoGP na okruhu Catalunya.

 
V den po emocionální Grand Prix Catalunye, kdy tragická ztráta Luise Saloma vrhla stín na celý závodní víkend, byli všichni jezdci MotoGP v plné síle zpět na okruhu Circuit de Catalunya kvůli druhému oficiálnímu po-závodnímu testu. Poté, co získal svůj nejlepší výsledek v roce, byl jezdec LCR Honda Teamu, Cal Crutchlow, zpět v akci, kterou zakončil, jako nejrychlejší jezdec na trati. Brit zajel čas 1'43.963, ale především neúnavně pracoval na nastavení podvozku, elektroniky a testu nových specifikací pneumatik Michelin.
 
Cal Crutchlow
„Samozřejmě jsme rádi, že jsme celkově nejrychlejší. Je pěkné být zpátky na vrcholu výsledkové listiny, i když je to až v pondělí, a nic to ve skutečnosti neznamená. Máme z tohoto dne několik pozitiv, dobře jsme pracovali jako tým, což znamená, že pojedeme do Assenu optimističtí.
Po většinu dne jsme použili tvrdou pneumatiku, protože jsme jí měli v závodě a chtěli jsme porovnávat změny nastavení, kterými jsme se pokusili o změkčení přední části motocyklu. Pomohlo to docela dobře při brzdění. Také se testovaly nějaký věci v elektronice. V dopoledních hodinách, kdy bylo chladněji, jsme zkoušeli novou přední pneumatiku Michelin. Ta byla pozitivní v některých oblastech a nebyla tak dobrá v jiných, ale to je informace, kterou potřebují. Pak jsme ke konci dne testovali dvě nové zadní pneumatiky. Jak můžete vidět na čase, tak byly vcelku dobré. Také jsme pro Hondu testovali křídlo "over-the-top", abychom jim dali nějaké informace. Myslím, že je trochu lepší.“


 


Další články sekce MotoGP