KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. do 29. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow: Odchodu od Ducati nelituji

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Crutchlow: Odchodu od Ducati nelituji
28.08.2016
 

Vítěz Grand Prix v Brně se ohlédl i za minulostí a prohlásil, že rozhodnutí opustit Ducati rozhodně nelituje.

Britský závodník Cal Crutchlow nastoupil v roce 2014 s velkými očekáváními do továrního týmu Ducati v královské kubatuře MotoGP. Po doslova katastrofální sezoně se ale rozhodl předčasně ukončit svoji smlouvu a následně přešel do privátního týmu LCR, kde osedlal motocykl Honda RC213V.
 
Nyní, po svém prvním vítězství v MotoGP, které oslavil na Masarykově okruhu v Brně, komentoval v jednom z rozhovorů i tuto část své kariéry. Jak ale samotný Cal prohlásil, svého předčasného odchodu od italské Ducati nikdy nelitoval.
 
„Já sám jsem měl v Rakousku velkou radost z toho, že Ducati po tak dlouhé době vyhrála závod. Myslím si, že za poslední roky odvedli fantastickou práci a obrovský krok kupředu. Zároveň moc dobře vím, jak je pro továrnu těžké na takovém projektu pracovat. Já osobně ale nelituji toho, že jsem se rozhodl Ducati předčasně opustit. Rozhodně bych ani s odstupem času mé rozhodnutí neměnil. U týmu LCR se cítím skvěle a i s Hondou spolupracujeme na vývoji motocyklu, jsem zde šťastný,“ řekl Cal Crutchlow.

Další články sekce MotoGP