KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. května do 16. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow před Red Bull Ringem

Foto: LCR Honda Team
Crutchlow před Red Bull Ringem
12.08.2016
 

Cal Crutchlow je připraven na Red Bull Ring, motivací mu je i narození první dcery Willow.

 
Druhá polovina sezony MotoGP již dnes začne závodem na okruhu Red Bull Ring v Rakousku. Jedná se o první z devíti závodů během následujících čtrnácti víkendech. Na náročný víkend je připraven britský jezdec Cal Crutchlow, který s motocyklem LCR Honda absolvoval dvoudenní test, po kterém tým i jezdec vědí, kde jsou jejich slabá místa, na kterých je potřeba pracovat, aby byli v nedělním závodě konkurence schopní.
 
Cal Crutchlow
„Nic se nemůže srovnávat s dvěma týdny, které jsem měl. Bylo skvělé, že jsem byl doma, když Lucy porodila Willowa. Bylo fantastické přijet sem a strávit nějaký čas s mými dvěma dívkami Jsme oba hrozně šťastní.
Během zdejšího testu jsem najezdil více než 200 kol a byl to dobrý test, nicméně víme, že to bude na této trati pro Hondy těžké. Myslím, že jsme našli dost slušné nastavení a uděláme s ním to nejlepší, co půjde. Nemáme žádné výmluvy, musíme se snažit a být co nejvíce konkurence schopní, a to společně s ostatními jezdci Hondy.
Je to okruh stavěný na výkon motoru, to ano, ale po testu víme, kde můžeme vylepšit motorku a po shlédnutí videa ostatních kluků víme, že to není jen dole na rovinkách. Je zde trochu víc práce, kterou můžeme udělat v zatáčkách, abychom byli blíže k předním jezdcům.“


 


Další články sekce MotoGP