KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow s testy spokojený

Text: jnyk, Zdroj: TZ LCR Honda
Crutchlow s testy spokojený
22.07.2016
 

Jezdec privátního týmu LCR Honda je po dokončení testů na rakouském Red Bull Ringu spokojený a do následující Grand Prix si věří.

Stejně jako řada dalších týmů královské kubatury MotoGP, i privátní tým LCR Honda pod vedením Lucia Cecchinella zamířil na rakouský Red Bull Ring, kde se po Grand Prix na Sachsenringu odehrál oficiální dvoudenní test.
 
Během těchto dvou dnů odjel jezdec týmu – Brit Cal Crutchlow více než 80 kol a zaznamenal celkově desátý nejrychlejší čas. Jak Crutchlow, tak i majitel týmu hodnotí tento test pozitivně a věří, že v srpnové Grand Prix na této trati se nasbíraná data budou hodit.
 
„Dnes to nebyl špatný den, zaznamenali jsme slušný progres, což je u testů tohoto typu vždy důležité. Podařilo se nám otestovat vše, co jsme měli od Hondy i jako tým naplánováno. Byl jsem celkově překvapený z časů, které jsem zde zajížděl. Samozřejmě je před námi ještě hodně práce a závodní víkend zde nebude snadný, ale momentálně jsem s tím, co jsme zde odvedli, spokojený,“ řekl Cal Crutchlow

Další články sekce MotoGP