Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.

Crutchlow spokojen s testem

08.08.2018

Britský jezdec Cal Crutchlow pracoval na předku motorky, chtěl si zlepšit pocit z jízdy.

Především test drobných změn k zlepšení pocitu z přední části motocyklu, to byl cíl Cala Crutchlowa při pondělním testu MotoGP na brněnském okruhu. Britský závodník během dne najezdil celkem 43 kol, přičemž ve 20. zajel svůj nejrychlejší čas 1:55,771, se kterým skončil na celkovém 6. místě.

Cal Crutchlow
„Dnes jsme měli dobrý den. Trať je vždy v pondělí po Grand Prix příjemná, protože na trati je spousta gumy a můžete zajíždět rychlé časy. Jsme spokojeni. Měli jsme několik drobností k otestování, abychom se pokusili zlepšit přední část motocyklu, párování a trochu i geometrii. Chtěli jsme získat při brzdění jiný pocit. Jinak jsme však neměli žádné nové díly. Nezkoušel jsem novou pneumatiku Michelin, nechal jsem to na Marca (Marqueze). Něco on vyzkoušel pro mne a něco naopak já pro něj. Říkal, že opravdu není lepší. Musíme posoudit data z nových vidlic, ale byly tam některé pozitiva a některé negativa.“