Závody u nás i v zahraničí v období od 23. do 29. listopadu 2020.

Crutchlow - tvrdě jsme pracovali

06.02.2017

Britský závodník Cal Crutchlow potvrdil při testu MotoGP v Sepangu svou pozici mezi elitní desítkou královské kategorie.

První ze tří oficiálních předsezónních testování proběhlo na okruhu Sepang v Malajsii. Pro LCR Honda Team a jeho britského jezdce Cala Crutchlowa, to byla šance pomoc Hondě vyhodnotit nový motocykl RC213V pro rok 2017, který za sedm týdnů začne prvním závodem v Kataru. Poslední den testování dokončil Cal Crutchlow 71 kol na 5.543 km dlouhém okruhu. Během tohoto testování zajel nejlepší čas na kolo 1:59,728, což znamenalo osmou nejrychlejší pozici dne a devátý nejrychlejší čas třídenního testu.

Cal Crutchlow
„Dnes to byl pozitivní den. Pro Hondu jsme vyhodnotili různé konfigurace motoru. Tvrdě jsme pracovali a opět jako tým velmi dobře. Věřím, že jsme mohli v některých oblastech získat trochu víc, pokud jde o čas na kolo, ale to bylo jen nepatrným problémem, který jsme měli a jsme rádi za to, co se během testu podařilo. Byl to pozitivní výsledek testování. Je zde ještě mnoho práce, kterou je třeba udělat, ale víme, že Honda se vrací do továrny se vším, co si chtěli během tohoto testu vyzkoušet. Pracují pro nás všechny velmi těžce. Doufejme, že až se vrátíme zpět na trať, tak se podaří mít v Austrálii další dobrý test.“