KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 28. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow u LCR do 2020

Text: jnyk, Foto: LCR Honda
Crutchlow u LCR do 2020
24.08.2018
 

Britský závodník Cal Crutchlow prodloužil aktuální smlouvu s týmem LCR Honda, kde pojede minimálně do konce sezony 2020.

V podvečer britské Grand Prix na okruhu Silverstone oznámil domácí závodník Cal Crutchlow prodloužení svého aktuálního kontraktu s HRC i týmem LCR Honda, v jehož barvách jej uvidíme minimálně do konce sezony 2020.
 
Cal Crutchlow i Lucio Cecchinello jsou s tímto partnerstvím i výsledky dlouhodobě spokojeni, tudíž nebylo třeba nic měnit. Cal sedlá motocykl Honda RC213V s tovární podporou již od roku 2015.
 
„Mám velkou radost z toho, že můj vztah s Hondou a týmem LCR Honda bude pokračovat i nadále, konkrétně minimálně do konce sezony 2020. Odvádíme skvělou práci a také se nám podařilo získat velké úspěchy, věřím, že tímto stylem budeme pokračovat i nadále. Jak jsem již říkal v minulosti, zde cítím, že mám od Hondy i od Lucia maximální možnou podporu. Tým mi každý víkend poskytuje konkurenceschopnou motorku, proto nevidím důvod, proč bychom takto neměli pokračovat,“ řekl Cal Crutchlow.

Další články sekce MotoGP