KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow získal dalších pět bodů

Foto: LCR Honda Team
Crutchlow získal dalších pět bodů
24.05.2016
 

Britský závodník Cal Crutchlow dokončil Grand Prix Itálie na 11. místě a získal dalších pět světových bodů.

 
Byla to náročná italská Grand Prix pro Cala Crutchlowa a LCR Honda Team. Britský jezdec, který do závodu startoval z 16. místa na startovním roštu, měl během závodu problém s jeho brzdovým systémem, což znamenalo, že byl donucen sledovat stav jeho motocyklu a stále se ujišťovat,  že dojede až do cíle. Třicetiletý jezdec statečně bojoval a nakonec se mu podařilo přivést motocykl Honda bezpečně do cíle a zajistit si jedenáctým místem pět cenných bodů.
 
Cal Crutchlow
„Nebyl to špatný konec. Po dvou nebo třech kolech jsem cítil, že jsem měl nějaký problém s motocyklem, ale nakonec jsem rád, že jsem dojel až do cíle. Nevymlouvám se, skončil jsem na 11. místě a myslím, že bez problému bych stejně nebyl o moc výš.
Myslel jsem, že bych měl zajet do boxu, ale potřebovali jsme informace, a tak jsem se rozhodl závod dokončit, i když jsem ke konci závodu cítil nějaké problémy. Nemohl jsem jezdit na hranici a být agresivní, protože jsem měl několik malých problémů. Mohl jsem zajet jedno rychlé kolo, a pak jedno kolo naopak již ne tak rychlé, protože jsem musel několik věci na motorce přizpůsobit.
Celkově jsem dost šťastný, že jsem dojel až do konce. Kdybych byl ve skupině, mohl jsem možná jezdit rychleji, ale nikdy jsem ve skupině nebyl Během prvních deseti kol to mělo docela klidný průběh, mohl jsem se proto ujistit, že dojedu až do cíle.“


 


Další články sekce MotoGP