KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 28. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow zklamán, že nemohl doma závodit

Foto: LCR Honda MotoGP Team
Crutchlow zklamán, že nemohl doma závodit
29.08.2018
 

Cal Crutchlow by na mokré dráze okruhu Silverstone rozhodně patřil k favoritům na vítězství, proto je velmi zklamán, že nemohl závodit.

 
Jedním z nejzklamanějších jezdců MotoGP byl v neděli britský závodník Cal Crutchlow. Ten již v trénincích a kvalifikaci potvrdil své kvality a díky mokré dráze, by v neděli patřil mezi kandidáty na nejvyšší stupínek cílového pódia. I proto je jezdec LCR Honda MotoGP Teamu zklamán, že v Silverstone nemohl využít domácí podpory k zisku výborného výsledku.
 
Cal Crutchlow
„Jsem zničen, že jsem nebyl schopen závodit v domácí Grand Prix. Je pro mne velkým zklamáním, že o dnešním dni tak hodně rozhodovalo počasí. Bezpečnostní komise rozhodla, že se celý den zpožďoval a zpožďoval, až nakonec rozhodli, že podmínky na trati nejsou kvůli stojící vodě na asfaltu bezpečné pro závodění. Pro fanoušky to byl velmi, velmi smutný den, a je mi opravdu líto, že mne a všechny závodníky MotoGP, nemohli pořádně podpořit. Omlouváme se, že se nám nepodařilo vyjet, jako vždy bych se snažil o to nejlepší. Pokusím se o to v příští Grand Prix.“


 


Další články sekce MotoGP