KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dall’Igna: Danilo zajel skvělý závod

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Dall’Igna: Danilo zajel skvělý závod
08.06.2019
 

Závodní ředitel italské továrny Ducati se vyjádřil velmi pochvalně na adresu vítěze italské Grand Prix - Danila Petrucciho.


V Mugellu vyhrál italský závodník Danilo Petrucci svůj první závod v barvách továrního týmu Ducati a dle spousty zákulisních informací si tak pojistil prodloužení smlouvy i pro rok 2020. Nyní se k Petrucciho výkonu v Mugellu vyjádřil i samotný závodní ředitel italské továrny – Gigi Dall’Igna.

Dle slov Gigiho podával Danilo již od začátku letošní sezony velmi dobré výkony, ale provázela jej smůla v nedělních závodech. Právě to se Petruccimu podařilo prolomit před domácími fanoušky v Mugellu.

„Danilo zajel v neděli skvělý závod, ale velmi dobře si počínal i v Le Mans. V továrním týmu byl od začátku svého angažmá silný, ale v prvních čtyřech závodech se mu v neděli prostě nedařilo. I přesto ale vždy dokázal, že má na to, aby jel vepředu. V Mugellu nám ale minulý víkend předvedl úžasný výkon Vypadalo to, jako by měl z takových situací zkušenosti a přitom ještě nikdy předtím o vítězství v MotoGP nebojoval,“ řekl Gigi Dall’Igna.


Další články sekce MotoGP