KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dall’Igna: Mám radost, že Dovi zůstal

Text: jnyk, Zdroj: MCN, Foto: Ducati Corse
Dall’Igna: Mám radost, že Dovi zůstal
11.12.2014
 

Ředitel závodního oddělení italské továrny Ducati prohlásil, že prodloužení smlouvy s Doviziosem je jedním z klíčových kroků pro budoucnost týmu v MotoGP.

Ředitel závodního oddělení Ducati Corse, pan Gigi Dall’Igna, v jednom z nedávných rozhovorů prozradil, že za jeden z klíčových okamžiků letošní sezony považuje také skutečnost, kdy se továrně podařilo prodloužit smlouvu s italským závodníkem Andreou Doviziosem.
 
I přestože Dovizioso několikrát jednal se Suzuki, která jej lákala k přestupu do svého nového továrního týmu, Dovi se nakonec rozhodl zůstat u Ducati, kde podepsal další dvouletý kontrakt. Dall’Igna si také zároveň chválí práci Doviziosa, který hrál i klíčovou roli při vývoji nového motocyklu GP 14,2.
 
„Já osobně považuji za velmi důležité, že Dovi zůstal v našem týmu. Měl jsem opravdu velký zájem na tom, aby s námi pokračoval a proto jsme také vedli mnoho rozhovorů a nakonec i podepsali smlouvu. Dovi má obrovský talent a zároveň je velmi užitečný jezdec pro vývoj, takže ho považuji za jednu z klíčových osob pro naši budoucnost,“ řekl Dall’Igna pro MCN. 

Další články sekce MotoGP