KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. ledna do 13. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dall’Igna: Nad Lorenzem přemýšlíme

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Ducati
Dall’Igna: Nad Lorenzem přemýšlíme
26.04.2018
 

Závodní ředitel italské továrny Ducati prohlásil, že nad budoucností španělského závodníka Jorge Lorenza se musí ještě zamyslet.

Jedním z velkých témat posledních týdnů v Paddocku MotoGP je budoucnost španělského závodníka Jorge Lorenza, jemuž letos u továrního týmu italské Ducati vyprší aktuální smlouva. Již v Austinu se šířily informace o tom, že probíhají jednání mezi Lorenzem a Suzuki.
 
Nyní tyto spekulace podpořil ještě závodní ředitel italské továrny Ducati, pan Gigi Dall’Igna, jenž prohlásil, že nad setrváním Jorgeho v červených barvách bude muset důkladně popřemýšlet. Je totiž dobře známo, že Ducati již jedná s Doviziosem o prodloužení smlouvy a zároveň již dříve avizovala, že s ohledem na výsledky je prodloužení smlouvy Lorenza podmíněno nižší výplatou.
 
„Ohledně situace s Jorgem musíme ještě popřemýšlet, zatím jsme žádné konkrétní rozhodnutí neučinili. S Dovim již probíhají jednání a hledáme tu nejlepší cestu tak, aby byly obě strany spokojené. Zatím ale není nic podepsáno. Aktuálně jsme lídrem šampionátu a máme mnohem méně problémů, než v loňské sezoně. Do Jerezu pojedeme s velkým sebevědomím, i když tam nebudeme mít k dispozici žádné nové díly, ty očekáváme až pro Mugello,“ řekl Gigi Dall’Igna.

Další články sekce MotoGP