KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dall'Igna: Na letošní sezonu jsem hrdý

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Dall'Igna: Na letošní sezonu jsem hrdý
03.11.2016
 

Závodní ředitel italské továrny Ducati prohlásil, že je na výsledky v letošní sezoně královské kubatuře MotoGP hrdý.

V letošní sezoně královské kubatury MotoGP se továrnímu týmu Ducati podařilo zaznamenat výrazný pokrok oproti předcházejícím sezonám. Při srpnové Grand Prix Rakouska oslavil italský závodník Andrea Iannone premiérové vítězství, to samé pro italskou stáj vybojoval v Malajsii i Andrea Dovizoso.
 
V jednom z nedávných rozhovorů se k tomuto pokroku vyjádřil i strůjce celého úspěchu, pan Gigi Dall'Igna. Jak závodní ředitel boloňské továrny Ducati prohlásil, na letošní výsledky je opravdu hrdý a věří, že v příští sezoně bude Ducati již pravidelně bojovat o vítězství.
 
„Na letošní sezonu jsem opravdu hrdý. Samozřejmě to mohlo být i lepší, ale získali jsme dvě vítězství a často jsme bojovali o pódiová umístění, někdy dokonce o první místo. Proto mám z této sezony velkou radost. Vývoj i pokrok našich motocyklů šel hodně dopředu i v průběhu sezony, což je pozitivní. Už se zároveň moc těším, až zahájíme spolupráci s Jorge Lorenzem. Ve Valencii bude mít první možnost testování, tak jsem už moc zvědavý na to, jak mu naše motorka bude sedět,“ řekl Gigi Dall'Igna.

Další články sekce MotoGP