KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dall'Igna: Žádného jezdce neupřednostňuji

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati Corse
Dall'Igna: Žádného jezdce neupřednostňuji
21.11.2015
 

Ředitel závodního oddělení italské Ducati, pan Gigi Dall'Igna, prohlásil, že žádného z dvojice Iannone - Dovizioso nijak neupřednostňuje.

V letošní sezoně královské kubatury MotoGP svými výkony v barvách továrního týmu Ducati nově příchozí Ital Andrea Iannone několikrát zastínil svého zkušenějšího týmového kolegu Andreu Doviziosa, který několikrát hovořil o tom, že továrna Iannoneho upřednostňuje.

Tuto domněnku ale vyvrátil současný závodní ředitel boloňské továrny - pan Gigi Dall'Igna, který jasně prohlásil, že letos ani v příštím roce rozhodně nebude žádný z jezdců jeho týmu nijak zvýhodňován.

„K takovýmto spekulacím bohužel nemám, co říct. Po celou sezonu jsme se o naše oba tovární jezdce starali se stejnou intenzitou. V závodech na nejvyšší úrovni, kde se momentálně nacházíme, není možné dělat mezi jezdci jakékoliv rozdíly, oba reprezentují továrnu. Já osobně bych viděl oba naše jezdce nejraději společně na prvním místě na pódiu, ale to bohužel není možné. Respektuji oba závodníky a dokud budu moci, budu jim pomáhat ve všem, co bude v mých silách. Rozhodně ale nebudu žádného z nich nijak upřednostňovat,“ řekl Gigi Dall'Igna.


Další články sekce MotoGP