KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Domenicali: Lorenzo může bojovat o titul

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Domenicali: Lorenzo může bojovat o titul
09.06.2018
 

Generální řeidtel italské továrny Ducati je přesvědčen o tom, že Jorge Lorenzo se ještě může zapojit do boje o mistrovský titul.

Ještě před několika týdny se generální ředitel italské továrny Ducati, pan Claudio Domenicali, vyjadřoval velmi kriticky na adresu výkonů španělského závodníka Jorge Lorenza. Jorge sice již oznámil přestup k Hondě, ale ještě předtím dokázal vyhrát vůbec první závod na italském motocyklu a ještě k tomu v domácím závodě Ducati.
 
Toho si i generální ředitel Ducati velmi váží, a právě tyto výkony se postaraly o změnu názoru. Nyní Domecinali prohlásil, že Jorge je pravý šampion a pokud jeho výkony takto půjdou dál, může se klidně ještě zapojit do boje o mistrovský titul.
 
„Jorge je mistr světa, to všichni víme a věděli jsme, že dříve nebo později doba, kdy společně oslavíme úspěch. Jeho připomínky a zpětná vazba pomohla dostat motocykl Ducati na vítěznou vlnu. Myslím si, že kromě toho, že bude o vítězství bojovat i v dalších závodech, klidně se ještě může zapojit do boje o mistrovský titul. Nesmíme zapomínat na to, že je za námi teprve třetina sezony a celý šampionát je ještě hodně otevřený, sám jsem zvědavý na to, co ještě Lorenzo s Dovim letos dokáže,“ řekl Claudio Domenicali.

Další články sekce MotoGP