KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dovi: Letos to na titul nebude

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati Corse
Dovi: Letos to na titul nebude
27.01.2017
 

Andrea Dovizioso mírní vyjádření představitelů továrny Ducati a prohlásil, že dle jeho názoru se letos Ducati ještě do boje o titul nezapojí.

Zatímco sportovní ředitel italské továrny Ducati již v jednom z nedávných rozhovorů pomýšlel na boj o mistrovský titul v sezoně 2017, závodník továrního týmu - Ital Andrea Dovizioso se snaží tyto vysoké cíle mírnit. Jak samotný Dovizioso přiznal, je před nimi ještě velký kus práce.
 
Dle slov Andrey Doviziosa totiž motocyklu stále ještě něco chybí k tomu, aby se mohli oba jezdci továrního týmu Ducati pravidelně zapojit do boje o pódiová umístění. Jak samotný Dovi přiznal, sám je zvědavý, s jakými novinkami se bude moci seznámit při nadcházejících testech v Malajsii.
 
„Myslím si, že v současné chvíli nám ještě stále něco chybí k tomu, abychom v každém závodním víkendu mohli bojovat o vítězství. Jsou to ale už jen opravdu maličkosti. Inženýři v továrně odvedli přes zimu velký kus práce, protože Gigi chtěl mít vše připravené již do prvního testu v Malajsii. Je jisté, že se budeme ve všech oblastech zlepšovat, budeme bojovat pravidelně vepředu, ale myslím si, že to boje o titul se letos ještě nezapojíme. Přišel Jorge, to je velká výzva pro všechny v týmu, ale nechtěl bych si klást nereálné cíle,“ řekl Andrea Dovizioso.

Další články sekce MotoGP