KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. ledna do 13. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dovi: První nabídku jsme odmítli

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Ducati
Dovi: První nabídku jsme odmítli
29.04.2018
 

Manažer italského závodníka Andrey Doviziosa prozradil, že první nabídku od italské továrny na prodloužení smlouvy společně s jezdcem odmítli.

Ducati již dříve avizovala, že jednou z priorit bude udržet v týmu italského závodníka Andreu Doviziosa a prodloužit s ním smlouvu i na následující období. Jak potvrdil manažer italského závodníka, jednání již odstartovala, nicméně první nabídku od továrny manažer společně s Doviziosem odmítli.
 
Jak prozradil Doviho manažer v jednom z nedávných rozhovorů, nepožadují po Ducati žádné astronomické částky, ale zároveň chtějí zohlednit výsledky, kterých Andrea dosahoval jak v loňském, tak i letošním roce.
 
„Zatím jsme vzdáleni společné dohodě o prodloužení smlouvy. Již jsme absolvovali meeting s Ducati, ale rozhodli jsme se, že musíme dál vyjednávat. Hlavním cílem je, aby byl Andrea spokojený a dobře ohodnocený za svoji práci. Nepožadujeme po továrně nic výjimečného nebo nesplnitelného. Mohu ale potvrdit, že zatím jsme od podpisu smlouvy hodně daleko,“ řekl Doviho manažer Simone Battistella.

Další články sekce MotoGP