KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dovi: S výsledky v sezoně jsem spokojený

Text: jnyk, Zdroj: Crash.net, Foto: Ducati
Dovi: S výsledky v sezoně jsem spokojený
10.12.2017
 

Italský závodník Andrea Dovizioso přiznal, že i když nezískal mistrovský titul, je s průběhem sezony 2017 maximálně spokojený.

Andrea Dovizioso sice ve Valencii prohrál boj o letošní titul mistra světa v královské kubatuře MotoGP, i přesto je ale italský závodník dle svých slov s letošní sezonou maximálně spokojený. Jak Dovi prohlásil, vyhrál řadu závodů a získal výsledky, které vysoko překročila jeho očekávání.
 
Ve finálním závodním víkendu sezony 2017 sice chtěl zabojovat o titul, ale jeho soupeř Marc Márquez měl navrch a i díky bodovému náskoku mohl být klidnější. To se nakonec projevilo i v závodě, kdy Marc titul uhájil.
 
„Marc měl celou situaci pevně v rukou, neudělal žádnou chybu. Já si ale ten víkend i přesto užil, máme za sebou fantastickou sezonu. Z průběhu letošního roku mám skutečně velkou radost, viděl jsem, jak je náš tým z mých výsledků šťastný. Ve Valencii jsme poté absolvovali pozitivní testy a naším cílem je nyní se co nejlépe připravit na rok 2018. Víme, kde jsou naše slabé stránky a na čem potřebujeme zapracovat, abychom byli v příští sezoně ještě silnější,“ řekl Andrea Dovizioso.

Další články sekce MotoGP