KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 25. března do 31. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dovizioso další 2 roky u Ducati

Text: jnyk, Zdroj: TZ Ducati
Dovizioso další 2 roky u Ducati
19.05.2018
 

Italský závodník Andrea Dovizioso oznámil po dlouhých jednáních prodloužení své aktuální smlouvy u továrního týmu Ducati na další dvě sezony.

Tovární tým Ducati společně s Andreou Doviziosem svolali na páteční podvečer v rámci francouzské Grand Prix v Le Mans tiskovou konferenci, kde oznámili podpis nové smlouvy, která prodlužuje působení Doviho u italského týmu na další dvě sezony.
 
Podpisu této smlouvy předcházela dlouhá jednání, kdy se hovořilo i o možnosti odchodu k Hondě, tyto spekulace ale Dovizioso vyvrátil právě podpisem nové smlouvy, která mu zajišťuje působení u Ducati na další dvě sezony, tudíž minimálně do konce sezony 2020.
 
„Dnes to byl skvělý den, protože jsme oznámili, že naše manželství s Ducati bude pokračovat další dvě sezony. Věřím, že jsme doposud odvedli skvělou práci, ale není to dostatečné, chceme více, a to bude cílem naší další spolupráce. Máme před sebou další dvě a půl sezon, kdy se chceme pokusit vybojovat mistrovský titul. Nikdy dříve jsem nevěřil tomu, že u Ducati zůstanu tak dlouho. Mám velkou radost z toho, že tento příběh bude i dále pokračovat,“ řekl Andrea Dovizioso.

Další články sekce MotoGP