KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 25. března do 31. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ducati: Lorenzo nebo Petrucci

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Ducati
Ducati: Lorenzo nebo Petrucci
24.05.2018
 

Zatímco nad budoucností Lorenza u Ducati se stahují mračna, závodní ředitel italské továrny se vyjádřil velmi pochvalně na adresu Danila Petrucciho.

Zatímco nad budoucností Jorge Lorenza u továrního týmu italské Ducati se pomalu stahují mračna, rýsuje se zde i jméno jeho potenciálního nástupce, pokud by se Ducati s Lorenzem nedohodla. Tímto jezdcem je italský závodník Danilo Petrucci, který v posledních závodech zaznamenal velmi kvalitní výsledky.
 
Jak je dobře známo, Petruccimu letos končí aktuální smlouva a Ducati na něj má ještě opci. Po druhém místě, které Danilo zaznamenal ve francouzském Le Mans, kdy zajel pro Ducati nejlepší výsledek ze všech jezdců, prohlásil přímo závodní ředitel Ducati – pan Gigi Dall'Igna, že za takové výsledky by si Danilo tovární stroj pro rok 2019 určitě zasloužil.
 
Dle zákulisních informací by mělo rozhodnutí zda Lorenzo nebo Petrucci padnout do víkendu v Barceloně.
 
„Pokud bude Petrucci pokračovat ve výkonech, jako předváděl doposud, pak si zaslouží motorku v továrním týmu. V Le Mans zajel opravdu skvělý závod. V následujících dnech nás čekají jednání, kde se budeme s Danilem bavit o budoucnosti. Jeho výkony mu ale samozřejmě pomohli. Závodem v Le Mans si Ducati opravdu zasloužil,“ řekl Gigi Dall'Igna.

 


Další články sekce MotoGP