KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. ledna do 13. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Edwards: Rossi může jezdit ještě 10 let

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Edwards: Rossi může jezdit ještě 10 let
29.04.2018
 

Bývalý závodník a týmový kolega Valentina Rossiho, Američan Colin Edwards, je přesvědčen o tom, že Valentino může klidně závodit ještě dalších 10 let.

Italský závodník Valentino Rossi má aktuálně podepsanou smlouvu u továrního týmu Movistar Yamaha do konce roku 2020, již dříve ale přiznal, že je možné, že ani tento termín není konečný a v závodění bude pokračovat, dokud bude konkurenceschopný. 
 
Nyní se k této záležitosti vyjádřil i Valeho bývalý týmový kolega, americký závodník Colin Edwards, kterého tato skutečnost vůbec nepřekvapuje. Jak totiž Edwards prohlásil, Valentino je stále ve špičkové formě a pokud bude pokračovat v přípravě jako doposud a budou jej závody stále bavit, můžeme ho na motorce vidět klidně po dalších deset let. 
 
„Valentino bude stále jezdit vepředu, o tom nemusíme vůbec pochybovat. Já osobně si myslím, že jej na startovním roštu můžeme vídat klidně po dalších deset let. Hlavní podmínkou ale je, aby on sám chtěl a závodění jej bavilo. Valentino je jezdec, kterému se nejvíce daří v neděli a já jsem přesvědčen o tom, že v závodech bude stále jezdit na čele,“ řekl Colin Edwards.

Další články sekce MotoGP