přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 29. dubna.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Espargaró: KTM odvádí skvělou práci

Text: jnyk, Zdroj: Crash.net
Espargaró: KTM odvádí skvělou práci
01.10.2017
 

Španělský závodník Pol Espargaró chválí továrnu KTM, která dle jeho slov udělala v průběhu premiérové sezony v MotoGP doposud obrovský pokrok.

Pol Espargaró letos společně s rakouskou továrnou KTM vstoupil do královské kubatury MotoGP. V úvodu sezony se potýkal s „porodními bolestmi“ nového motocyklu, avšak postupem času se tomuto španělskému jezdci podařilo několikrát zajet i velmi slušný výsledek.
 
Dosavadními nejlepšími výkony Espargara zůstávají dvě umístění v první desítce. Jak Pol prohlásil, úroveň konkurence je nyní v královské kubatuře MotoGP extrémní, i proto si těchto výsledků v první sezoně s KTM velmi cení.
 
„Myslím si, že tento šampionát ještě nikdy nebyl na tak vysoké úrovni. Piloti, kteří jedou na špici již vyhráli spoustu závodů i spoustu titulů. Všechny motorky na startu jsou konkurenceschopné, i přesto se ale KTM s Red Bullem rozhodla do tohoto šampionátu vstoupit zrovna v takové chvíli. A nyní jen dokazují, jaké pokroky dokáží dělat. V první sezoně dojíždět závody jen 14 sekund za vítězi, to je dle mého názoru skvělý výsledek. Neustále se snažíme motocykl vylepšovat, například v Aragónu jsme díky novému podvozku udělali velký pokrok. Uvidíme, čeho se nám podaří do Valencie dosáhnout, ale rok 2018 bude ještě mnohem zajímavější,“ řekl Pol Espargaró.

Další články sekce MotoGP