KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Espargaró: Zarco nepotřebuje rady

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Espargaró: Zarco nepotřebuje rady
06.12.2018
 

Pol Espargaró je přesvědčen o tom, že Johann Zarco nepotřebuje rady, jak si zvyknout na novou motorku KTM.


Španělský závodník Pol Espargaró si sám již přestupem z motocyklu Yamaha na rakouskou KTM prošel, nyní ta samá změna čeká jeho nového týmového kolegu Johanna Zarca, stejně tak Hafizhe Syahrina. Jak Pol potvrdil, rozhodně se nejedná o snadný přechod a spousta věcí funguje zcela odlišně.

I proto Pol dodává, že Johann bude potřebovat nějaký čas, než se novému motocyklu skutečně adaptuje a začne postupně zrychlovat. Zároveň je ale Espargaró přesvědčen o tom, že Zarco od něj žádné rady nepotřebuje, jde především o zvyk.

„Johann i Hafizh jsou velmi dobří jezdci, proto si nemyslím, že potřebují, aby jim někdo radil. Syahrin v letošní sezoně překonal všechna očekávání a získal opravdu skvělé výsledky. Je ale jasné, že on i Johann budou potřebovat čas, aby si na novou motorku zvykli. Já osobně si myslím, že budou oba velmi rychlí. Již ve Valencii bylo u Johanna vidět, jak rychle se adaptuje. Pořád je to jen motorka na dvou kolech s jedním motorem, do začátku sezony se adaptují,“ řekl Pol Espargaró.


Další články sekce MotoGP