KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

FIM: Rossi se vyjadřuje přehnaně

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: FIM
FIM: Rossi se vyjadřuje přehnaně
12.04.2018
 

Prezident mezinárodní motocyklové federace přiznal, že Márquez jezdí příliš agresivně, ale zárověň dodává, že Rossiho vyjádření jsou přehnaná.

K incidentu, který se odehrál v rámci Grand Prix Argentiny na okruhu Termas de Rio Hondo se nyní vyjádřil i prezident mezinárodní motocyklové federace FIM, pan Vito Ippolito. Dle slov tohoto muže byly reakce mezi jezdci po samotném dojetí závodu královské kubatury MotoGP přehnané.
 
Prezident FIM připomenul situaci z roku 2015, kdy byly konflikty mezi Rossim a Márquezem, které vyústily ve skutečnosti, které se odehrály v Grand Prix Malajsie a Rossi byl následně potrestán. Zároveň Ippolito dodává, že bude chtít s oběma jezdci hovořit před startem následující Grand Prix v Texasu.
 
„Četl jsem noviny a nemám radost z toho, že by se měla opakovat historie z roku 2015. I tehdy se všechny příběhy v novinách objevovaly jen díky Márquezovi a Rossimu. Je pravdou, že Marc jezdí hodně agresivně, někdy až příliš, ale na druhou stranu, Valentino se vyjadřuje do médií až příliš přehnaně. Má za sebou obrovský zástup fanoušků a slova, která pronesl, nedělají dobré jméno našemu sportu,“ řekl Vito Ippolito.

Další články sekce MotoGP