přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 29. dubna.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Folger v Motegi nepojede

Text: jnyk, Zdroj: TZ Tech 3
Folger v Motegi nepojede
12.10.2017
 

Německý závodník Jonas Folger zřejmě kvůli virovému vynechá víkendovou Grand Prix Japonska a je na cestě zpět do Evropy.

Německý závodník Jonas Folger bude muset zřejmě kvůli virovému onemocnění vynechat víkendovou Grand Prix Japonska na okruhu Twin Ring Motegi. Jak potvrdilo oficiální vyjádření týmu, Jonas dorazil do Japonska, ale kvůli nevolnostem a slabosti bylo rzhodnuto, že do Grand Prix nenastoupí.
 
Následně německý závodník odletěl zpět do Evropy, kde v Mnichově podstoupí krevní testy, které by měly odhalit přesnou příčinu těchto komplikací.
 
„Do Japonska jsem přiletěl velmi motivovaný na tyto tři zámořské závody, ale již od Misana jsem se cítil neustále velmi unavený. Jakmile jsem přiletěl do Japonska, neustále jsem bojoval s nedostatkem energie a bylo pro mne téměř nemožné vůbec opustit hotelový pokoj. Kvůli tomu jsem zde zmeškal několik akcí a ve středu večer jsem jednal s Hervém  a po vyšetření na Clinica Mobile bylo rozhodnuto, že do závodu nenastoupím. V minulosti jsem měl mononukleózu a je možné, že se obnovila. Nyní mne čeká cesta zpět do Mnichova, kde podstoupím podrobné krevní testy. Chtěl bych se omluvit celému týmu a fanouškům a zároveň také poděkovat za skvělou podporu. Věřím, že se brzdy vrátím v plné síle,“ řekl Jonas Folger.

Další články sekce MotoGP