KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP České republiky - pátek

Text: jnyk
GP České republiky - pátek
03.08.2018
 

Na brněnském Masarykově okruhu dnes vypukla Grand Prix České republiky, zde přinášíme výsledky z volných tréninků.

MotoGP - 2. trénink:
1.    Dani Pedrosa ESP Repsol Honda (RC213V) 1m 55.976s 
2.    Danilo Petrucci ITA Pramac Ducati (GP18) 1m 56.099s +0.123s 
3.    Alvaro Bautista ESP Angel Nieto Team (GP17) 1m 56.144s +0.168s 
4.    Hafizh Syahrin MAL Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 1m 56.200s +0.224s 
5.    Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (GP18) 1m 56.218s +0.242s
6.    Maverick Viñales ESP Movistar Yamaha (YZR-M1) 1m 56.392s +0.416s 
7.    Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha (YZR-M1) 1m 56.480s +0.504s 
8.    Tito Rabat ESP Reale Avintia (GP17) 1m 56.521s +0.545s
9.    Johann Zarco FRA Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 1m 56.535s +0.559s 
10.  Marc Marquez ESP Repsol Honda (RC213V) 1m 56.635s +0.659s 
11.  Andrea Iannone ITA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 56.644s +0.668s 
12.  Alex Rins ESP Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 56.661s +0.685s
13.  Jack Miller AUS Pramac Ducati (GP17) 1m 56.915s +0.939s 
14.  Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 1m 57.014s +1.038s 
15.  Jorge Lorenzo ESP Ducati Team (GP18) 1m 57.205s +1.229s 
16.  Aleix Espargaro ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 1m 57.417s +1.441s 
17.  Pol Espargaro ESP Red Bull KTM Factory (RC16) 1m 57.473s +1.497s 
18.  Stefan Bradl GER HRC Honda Team (RC213V) 1m 57.479s +1.503s 
19.  Franco Morbidelli ITA EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 1m 57.498s +1.522s 
20.  Bradley Smith GBR Red Bull KTM Factory (RC16) 1m 57.506s +1.530s 
21.  Takaaki Nakagami JPN LCR Honda (RC213V) 1m 57.647s +1.671s 
22.  Thomas Luthi SWI EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 1m 57.729s +1.753s 
23.  Scott Redding GBR Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 1m 57.941s +1.965s 
24.  Karel Abraham CZE Angel Nieto Team (GP16) 1m 58.127s +2.151s 
25.  Xavier Simeon ESP Reale Avintia (GP16) 1m 58.453s +2.477s
26.  Sylvain Guintoli FRA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 58.617s +2.641s
 
Moto2 - 2. trénink:
1.    Marcel Schrotter GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 3.118s 
2.    Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 3.319s 
3.    Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 3.359s 
4.    Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 3.411s 
5.    Fabio Quartararo FRA Boost - Speed Up Racing (Speed Up) 2m 3.501s 
6.    Jorge Navarro SPA Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 3.508s 
7.    Romano Fenati ITA Marinelli Snipers Team (Kalex) 2m 3.530s 
8.    Joan Mir SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 3.567s 
9.    Lorenzo Baldassarri ITA Pons HP40 (Kalex) 2m 3.601s 
10.  Simone Corsi ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 3.611s 
11.  Luca Marini ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 3.658s 
12.  Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 3.694s 
13.  Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 3.795s 
14.  Augusto Fernandez SPA Pons HP40 (Kalex) 2m 3.842s 
15.  Sam Lowes GBR Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 3.956s 
16.  Joe Roberts USA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 3.970s 
17.  Xavi Vierge SPA Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 4.000s 
18.  Iker Lecuona SPA Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 4.049s 
19.  Khairul Idham Pawi MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 4.063s 
20.  Stefano Manzi ITA Forward Racing Team (Suter) 2m 4.112s 
21.  Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 4.278s 
22.  Steven Odendaal RSA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 4.336s 
23.  Danny Kent GBR Boost - Speed Up Racing (Speed Up) 2m 4.342s 
24.  Tetsuta Nagashima JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 4.355s 
25.  Dominique Aegerter SWI Kiefer Racing (KTM) 2m 4.375s 
26.  Bo Bendsneyder NED Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 4.478s 
27.  Remy Gardner AUS Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 4.553s 
28.  Jules Danilo FRA Nashi Argan SAG Team (Kalex) 2m 5.087s 
29.  Niki Tuuli FIN SIC Racing Team (Kalex) 2m 5.189s 
30.  Sheridan Morais POR Willi Race Racing Team (Kalex) 2m 5.581s 
31.  Eric Granado BRA Forward Racing Team (Suter) 2m 5.977s 
32.  Xavi Cardelus AND Team Stylobike (Kalex) 2m 6.464s 
33.  Alejandro Medina SPA SAG Team (Kalex) 2m 7.091s

 

 
Moto3 - 2. trénink:
1.    Kazuki Masaki JPN RBA BOE Skull Rider (KTM) 2m 9.288s 
2.    Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 9.331s 
3.    Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 9.344s 
4.    Lorenzo Dalla Porta ITA Leopard Racing (Honda) 2m 9.383s 
5.    Fabio Di Giannantonio ITA Del Conca Gresini Moto3 (Honda) 2m 9.510s 
6.    Adam Norrodin MAL Petronas Sprinta Racing (Honda) 2m 9.520s 
7.    Gabriel Rodrigo ARG RBA BOE Skull Rider (KTM) 2m 9.580s 
8.    Kaito Toba JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 9.795s 
9.    Jakub Kornfeil CZE Redox PruestelGP (KTM) 2m 9.832s 
10.  Philipp Oettl GER Sudmetal Schedl GP Racing (KTM) 2m 9.890s 
11.  Andrea Migno ITA Angel Nieto Team Moto3 (KTM) 2m 9.969s 
12.  Marco Bezzecchi ITA Redox PruestelGP (KTM) 2m 9.977s 
13.  Alonso Lopez SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 9.990s 
14.  Marcos Ramirez SPA Bester Capital Dubai (KTM) 2m 10.041s 
15.  Tatsuki Suzuki JPN SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 10.044s 
16.  Albert Arenas SPA Angel Nieto Team Moto3 (KTM) 2m 10.051s 
17.  Niccolò Antonelli ITA SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 10.058s 
18.  John McPhee GBR CIP - Green Power (KTM) 2m 10.062s 
19.  Dennis Foggia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 10.148s 
20.  Enea Bastianini ITA Leopard Racing (Honda) 2m 10.203s 
21.  Jaume Masia SPA Bester Capital Dubai (KTM) 2m 10.416s 
22.  Ayumu Sasaki JPN Petronas Sprinta Racing (Honda) 2m 10.461s 
23.  Tony Arbolino ITA Marinelli Snipers Team (Honda) 2m 10.506s 
24.  Darryn Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 10.757s 
25.  Filip Salac CZE Cuna de Campeones Czech Talent (KTM) 2m 10.876s 
26.  Stefano Nepa ITA CIP - Green Power (KTM) 2m 11.254s 
27.  Nakarin Atiratphuvapat THA Honda Team Asia (Honda) 2m 11.598s 
28.  Vicente Perez SPA Reale Avintia Academy 77 (KTM) 2m 11.896s
 
MotoGP - 1. trénink:
1.    Johann Zarco FRA Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 1m 56.647s 
2.    Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (GP18) 1m 56.720s +0.073s 
3.    Marc Marquez ESP Repsol Honda (RC213V) 1m 56.828s +0.181s 
4.    Alvaro Bautista ESP Angel Nieto Team (GP17) 1m 56.831s +0.184s 
5.    Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha (YZR-M1) 1m 56.888s +0.241s
6.    Andrea Iannone ITA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 57.079s +0.432s 
7.    Dani Pedrosa ESP Repsol Honda (RC213V) 1m 57.289s +0.642s 
8.    Stefan Bradl GER HRC Honda Team (RC213V) 1m 57.291s +0.644s 
9.    Jack Miller AUS Pramac Ducati (GP17) 1m 57.321s +0.674s 
10.  Tito Rabat ESP Reale Avintia (GP17) 1m 57.325s +0.678s 
11.  Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 1m 57.386s +0.739s 
12.  Jorge Lorenzo ESP Ducati Team (GP18) 1m 57.426s +0.779s 
13.  Hafizh Syahrin MAL Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 1m 57.428s +0.781s 
14.  Maverick Viñales ESP Movistar Yamaha (YZR-M1) 1m 57.764s +1.117s 
15.  Danilo Petrucci ITA Pramac Ducati (GP18) 1m 57.938s +1.291s 
16.  Takaaki Nakagami JPN LCR Honda (RC213V) 1m 58.027s +1.380s 
17.  Alex Rins ESP Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 58.032s +1.385s 
18.  Pol Espargaro ESP Red Bull KTM Factory (RC16) 1m 58.098s +1.451s 
19.  Sylvain Guintoli FRA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 58.114s +1.467s 
20.  Thomas Luthi SWI EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 1m 58.226s +1.579s 
21.  Bradley Smith GBR Red Bull KTM Factory (RC16) 1m 58.238s +1.591s 
22.  Franco Morbidelli ITA EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 1m 58.299s +1.652s 
23.  Scott Redding GBR Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 1m 58.497s +1.850s 
24.  Aleix Espargaro ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 1m 58.635s +1.988s 
25.  Karel Abraham CZE Angel Nieto Team (GP16) 1m 59.052s +2.405s 
26.  Xavier Simeon ESP Reale Avintia (GP16) 1m 59.863s +3.216s 
 
Moto2 - 1. trénink:
1.    Marcel Schrotter GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 3.854s 
2.    Romano Fenati ITA Marinelli Snipers Team (Kalex) 2m 4.277s 
3.    Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 4.373s 
4.    Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 4.448s 
5.    Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 4.476s 
6.    Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 4.488s 
7.    Jorge Navarro SPA Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 4.622s 
8.    Luca Marini ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 4.644s 
9.    Fabio Quartararo FRA Boost - Speed Up Racing (Speed Up) 2m 4.696s 
10.  Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 4.701s 
11.  Lorenzo Baldassarri ITA Pons HP40 (Kalex) 2m 4.768s 
12.  Simone Corsi ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 4.784s 
13.  Joan Mir SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 4.845s 
14.  Xavi Vierge SPA Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 4.849s 
15.  Dominique Aegerter SWI Kiefer Racing (KTM) 2m 5.105s 
16.  Augusto Fernandez SPA Pons HP40 (Kalex) 2m 5.167s 
17.  Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 5.181s 
18.  Khairul Idham Pawi MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 5.281s 
19.  Sam Lowes GBR Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 5.285s 
20.  Bo Bendsneyder NED Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 5.349s 
21.  Iker Lecuona SPA Swiss Innovative Investors (KTM) 2m 5.400s 
22.  Danny Kent GBR Boost - Speed Up Racing (Speed Up) 2m 5.563s 
23.  Tetsuta Nagashima JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 5.853s 
24.  Steven Odendaal RSA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 5.979s 
25.  Remy Gardner AUS Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 5.995s 
26.  Joe Roberts USA NTS RW Racing GP (NTS) 2m 6.097s 
27.  Stefano Manzi ITA Forward Racing Team (Suter) 2m 6.301s 
28.  Niki Tuuli FIN SIC Racing Team (Kalex) 2m 6.336s 
29.  Sheridan Morais POR Willi Race Racing Team (Kalex) 2m 6.432s 
30.  Jules Danilo FRA Nashi Argan SAG Team (Kalex) 2m 6.834s 
31.  Eric Granado BRA Forward Racing Team (Suter) 2m 7.251s 
32.  Xavi Cardelus AND Team Stylobike (Kalex) 2m 7.365s 
33.  Alejandro Medina SPA SAG Team (Kalex) 2m 7.938s

 

 
Moto3 - 1. trénink:
1.    Philipp Oettl GER Sudmetal Schedl GP Racing (KTM) 2m 9.194s 
2.    Jorge Martin SPA Del Conca Gresini Moto3 (Honda) 2m 9.533s 
3.    John McPhee GBR CIP - Green Power (KTM) 2m 9.614s 
4.    Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 9.640s 
5.    Jakub Kornfeil CZE Redox PruestelGP (KTM) 2m 9.895s 
6.    Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 9.947s 
7.    Kaito Toba JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 10.009s 
8.    Lorenzo Dalla Porta ITA Leopard Racing (Honda) 2m 10.034s 
9.    Andrea Migno ITA Angel Nieto Team Moto3 (KTM) 2m 10.182s 
10.  Marco Bezzecchi ITA Redox PruestelGP (KTM) 2m 10.259s 
11.  Fabio Di Giannantonio ITA Del Conca Gresini Moto3 (Honda) 2m 10.304s 
12.  Enea Bastianini ITA Leopard Racing (Honda) 2m 10.406s 
13.  Vicente Perez SPA Reale Avintia Academy 77 (KTM) 2m 10.585s 
14.  Tony Arbolino ITA Marinelli Snipers Team (Honda) 2m 10.608s 
15.  Adam Norrodin MAL Petronas Sprinta Racing (Honda) 2m 10.628s 
16.  Ayumu Sasaki JPN Petronas Sprinta Racing (Honda) 2m 10.629s 
17.  Tatsuki Suzuki JPN SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 10.666s 
18.  Kazuki Masaki JPN RBA BOE Skull Rider (KTM) 2m 10.673s 
19.  Nakarin Atiratphuvapat THA Honda Team Asia (Honda) 2m 10.693s 
20.  Niccolò Antonelli ITA SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 10.758s 
21.  Jaume Masia SPA Bester Capital Dubai (KTM) 2m 10.790s 
22.  Marcos Ramirez SPA Bester Capital Dubai (KTM) 2m 10.791s 
23.  Gabriel Rodrigo ARG RBA BOE Skull Rider (KTM) 2m 10.795s 
24.  Dennis Foggia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 10.839s 
25.  Albert Arenas SPA Angel Nieto Team Moto3 (KTM) 2m 10.855s 
26.  Darryn Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 11.528s 
27.  Filip Salac CZE Cuna de Campeones Czech Talent (KTM) 2m 11.844s 
28.  Alonso Lopez SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 12.093s 
29.  Stefano Nepa ITA CIP - Green Power (KTM) 2m 13.050s 

 


Další články sekce MotoGP