KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP ČR 2019 – sobota

Foto: Honda
GP ČR 2019 – sobota
03.08.2019
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky ze sobotních volných tréninků a kvalifikací na českou Grand Prix v Brně.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Jaume MASIA SPA Bester Capital Dubai KTM 2'16.962
2 Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA 2'17.003 +0.041
3 Tony ARBOLINO ITA VNE Snipers HONDA 2'17.439 +0.477
4 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'17.564 +0.602
5 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 2'17.832 +0.870
6 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'17.977 +1.015
7 Albert ARENAS SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'18.337 +1.375
8 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 2'18.344 +1.382
9 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'18.456 +1.494
10 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'18.737 +1.775
11 Andrea MIGNO ITA Bester Capital Dubai KTM 2'19.062 +2.100
12 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'19.343 +2.381
13 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 2'19.406 +2.444
14 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'19.439 +2.477
15 Yuki KUNII JPN Asia Talent Team HONDA 2'19.490 +2.528
16 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 2'19.623 +2.661
17 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'19.634 +2.672
18 Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM 2'19.746 +2.784
19 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 2'19.806 +2.844
20 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 2'20.215 +3.253
21 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'20.332 +3.370
22 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'20.411 +3.449
23 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'20.879 +3.917
24 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 2'20.932 +3.970
25 Riccardo ROSSI ITA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'21.063 +4.101
26 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'21.073 +4.111
27 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 2'21.102 +4.140
28 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'21.172 +4.210
29 Stefano NEPA ITA Reale Avintia Arizona 77 KTM 2'22.761 +5.799
30 Deniz ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 2'23.823 +6.861

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 2'04.279
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'04.867 +0.588
3 Sylvain GUINTOLI FRA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'05.173 +0.894
4 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 2'05.410 +1.131
5 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'05.731 +1.452
6 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'06.219 +1.940
7 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'06.328 +2.049
8 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'06.335 +2.056
9 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'06.345 +2.066
10 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'06.381 +2.102
11 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 2'06.527 +2.248
12 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 2'06.539 +2.260
13 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 2'06.599 +2.320
14 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'06.616 +2.337
15 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'06.779 +2.500
16 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'07.031 +2.752
17 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'07.114 +2.835
18 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 2'07.383 +3.104
19 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 2'07.414 +3.135
20 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 2'07.872 +3.593
21 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 2'07.944 +3.665
22 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 2'08.199 +3.920
23 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'08.325 +4.046

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'01.747
2 Lorenzo BALDASSARRI ITA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'01.791 +0.044
3 Augusto FERNANDEZ SPA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'01.912 +0.165
4 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 2'01.982 +0.235
5 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'02.042 +0.295
6 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'02.058 +0.311
7 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 2'02.133 +0.386
8 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'02.161 +0.414
9 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'02.204 +0.457
10 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 2'02.231 +0.484
11 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'02.257 +0.510
12 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'02.272 +0.525
13 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 2'02.310 +0.563
14 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP 2'02.358 +0.611
15 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'02.358 +0.611
16 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'02.446 +0.699
17 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'02.448 +0.701
18 Mattia PASINI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX 2'02.638 +0.891
19 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'02.685 +0.938
20 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'02.828 +1.081
21 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 2'02.908 +1.161
22 Jake DIXON GBR Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'02.947 +1.200
23 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 2'02.972 +1.225
24 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 2'03.137 +1.390
25 Stefano MANZI ITA MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'03.157 +1.410
26 Joe ROBERTS USA American Racing KTM KTM 2'03.258 +1.511
27 Jonas FOLGER GER Petronas Sprinta Racing KALEX 2'03.271 +1.524
28 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'03.402 +1.655
29 Steven ODENDAAL RSA NTS RW Racing GP NTS 2'03.825 +2.078
30 Philipp OETTL GER Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'04.879 +3.132
31 Xavi CARDELUS AND Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'05.051 +3.304
------------------
Dimas EKKY PRATAMA INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'19.006
2 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'19.158 +0.152
3 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'19.642 +0.636
4 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 2'19.659 +0.653
5 Albert ARENAS SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'19.754 +0.748
6 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 2'20.363 +1.357
7 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'20.461 +1.455
8 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'21.301 +2.295
9 Yuki KUNII JPN Asia Talent Team HONDA 2'21.319 +2.313
10 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 2'21.679 +2.673
11 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'22.059 +3.053
12 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'22.060 +3.054
13 Deniz ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 2'22.164 +3.158
14 Riccardo ROSSI ITA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'22.613 +3.607
15 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 2'23.208 +4.202
16 Stefano NEPA ITA Reale Avintia Arizona 77 KTM 2'23.428 +4.422

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Tony ARBOLINO ITA VNE Snipers HONDA 2'18.020
2 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'18.420 +0.400
3 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'18.822 +0.802
4 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'18.853 +0.833
5 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'18.875 +0.855
6 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 2'18.953 +0.933
7 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'19.317 +1.297
8 Jaume MASIA SPA Bester Capital Dubai KTM 2'19.349 +1.329
9 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'19.719 +1.699
10 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'20.075 +2.055
11 Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA 2'20.132 +2.112
12 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 2'20.360 +2.340
13 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 2'20.373 +2.353
14 Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM 2'20.726 +2.706
15 Andrea MIGNO ITA Bester Capital Dubai KTM 2'20.878 +2.858
16 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'21.307 +3.287
17 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 2'21.879 +3.859
18 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 2'22.031 +4.011

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 2'03.779
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'04.482 +0.703
3 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 2'04.497 +0.718
4 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 2'04.778 +0.999
5 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 2'04.832 +1.053
6 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'04.970 +1.191
7 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'05.043 +1.264
8 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'05.091 +1.312
9 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'05.104 +1.325
10 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'05.112 +1.333
11 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'05.171 +1.392
12 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 2'05.335 +1.556
13 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'05.367 +1.588
14 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'05.494 +1.715
15 Sylvain GUINTOLI FRA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'05.529 +1.750
16 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 2'05.737 +1.958
17 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'06.336 +2.557
18 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 2'07.020 +3.241
19 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'07.050 +3.271
20 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'07.115 +3.336
21 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 2'07.232 +3.453
22 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 2'07.720 +3.941
23 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 2'07.742 +3.963

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'05.033
2 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'05.053 +0.020
3 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 2'05.265 +0.232
4 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 2'05.286 +0.253
5 Sylvain GUINTOLI FRA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'05.551 +0.518
6 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'05.763 +0.730
7 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 2'05.974 +0.941
8 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'06.284 +1.251
9 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'06.554 +1.521
10 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 2'06.898 +1.865
11 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'07.155 +2.122
12 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 2'07.315 +2.282
13 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'07.923 +2.890

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 2'02.753
2 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 2'05.277 +2.524
3 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'05.351 +2.598
4 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 2'05.590 +2.837
5 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'05.710 +2.957
6 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'06.172 +3.419
7 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'06.233 +3.480
8 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 2'06.457 +3.704
9 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'06.626 +3.873
10 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'06.648 +3.895
11 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 2'07.123 +4.370
12 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'09.404 +6.651

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'13.565
2 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 2'13.811 +0.246
3 Jake DIXON GBR Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'14.069 +0.504
4 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'14.290 +0.725
5 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'14.376 +0.811
6 Joe ROBERTS USA American Racing KTM KTM 2'14.830 +1.265
7 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'15.654 +2.089
8 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'15.657 +2.092
9 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 2'15.707 +2.142
10 Mattia PASINI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX 2'15.718 +2.153
11 Steven ODENDAAL RSA NTS RW Racing GP NTS 2'15.936 +2.371
12 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 2'16.048 +2.483
13 Stefano MANZI ITA MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'16.611 +3.046
14 Xavi CARDELUS AND Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'16.895 +3.330
15 Jonas FOLGER GER Petronas Sprinta Racing KALEX 2'17.759 +4.194
16 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'18.299 +4.734
17 Philipp OETTL GER Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'20.173 +6.608
---------------------
Dimas EKKY PRATAMA INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'06.787
2 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'08.805 2.018
3 Lorenzo BALDASSARRI ITA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'10.766 3.979
4 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'11.377 4.590
5 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP 2'12.053 5.266
6 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'12.273 5.486
7 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 2'12.424 5.637
8 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 2'12.840 6.053
9 Jake DIXON GBR Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'13.121 6.334
10 Augusto FERNANDEZ SPA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'13.431 6.644
11 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 2'13.456 6.669
12 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 2'13.483 6.696
13 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'13.590 6.803
14 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'13.751 6.964
15 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'13.926 7.139
16 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 2'14.177 7.390
17 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'14.937 8.150
18 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'14.969 8.182
 


Další články sekce MotoGP