KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP Malajsie - sobota

Text: jnyk, Foto: Repsol Media
GP Malajsie - sobota
29.10.2016
 

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO - Na malajském okruhu Sepang dnes druhým dnem pokračuje předposlední Grand Prix letošní sezony.

Kvalifikace MotoGP:
1. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 2m 11.485s
2. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 11.731s +0.246s
3. Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 11.787s +0.302s
4. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 2m 11.874s +0.389s
5. Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 2m 12.558s +1.073s
6. Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 2m 12.598s +1.113s
7. Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 12.869s +1.384s
8. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 12.981s +1.496s
9. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 13.325s +1.840s
10. Loris Baz FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 2m 13.452s +1.967s
11. Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 13.707s +2.222s
12. Hector Barbera ESP Ducati Team (Desmosedici GP) 2m 13.973s +2.488s
13. Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 12.898s
14. Jack Miller AUS Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 12.907s
15. Danilo Petrucci ITA Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 2m 13.776s
16. Stefan Bradl GER Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 13.850s
17. Hiroshi Aoyama JPN Repsol Honda Team (RC213V) 2m 14.179s
18. Scott Redding GBR Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 2m 14.433s
19. Eugene Laverty IRL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 2m 14.769s
20. Yonny Hernandez COL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 2m 14.786s
21. Tito Rabat ESP Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 15.894s
 
4. trénink MotoGP:
1. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 2m 11.713s) 
2. Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 2m 11.792s +0.079s
3. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 11.933s +0.220s
4. Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 12.049s +0.336s
5. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 2m 12.223s +0.510s
6. Jack Miller AUS Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 12.424s +0.711s
7. Loris Baz FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 2m 12.523s +0.810s
8. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 12.602s +0.889s
9. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 12.912s +1.199s
10. Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 12.966s +1.253s
11. Hector Barbera ESP Ducati Team (Desmosedici GP) 2m 13.114s +1.401s
12. Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 2m 13.147s +1.434s
13. Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 13.459s +1.746s
14. Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 13.465s +1.752s
15. Stefan Bradl GER Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 13.492s +1.779s
16. Danilo Petrucci ITA Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 2m 13.978s +2.265s
17. Scott Redding GBR Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 2m 15.019s +3.306s
18. Hiroshi Aoyama JPN Repsol Honda Team (RC213V) 2m 15.071s +3.358s
19. Tito Rabat ESP Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 15.731s +4.018s
20. Eugene Laverty IRL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 2m 16.036s +4.323s
21. Yonny Hernandez COL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 2m 20.456s +8.743s
 
Kvallifikace Moto2:

1. Johann Zarco FRA Ajo Motorsport (Kalex) 2m 18.621s
2. Franco Morbidelli ITA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 20.755s
3. Axel Pons SPA AGR Team (Kalex) 2m 21.383s
4. Jonas Folger GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 21.559s
5. Thomas Luthi SWI Garage Plus Interwetten (Kalex) 2m 21.775s
6. Lorenzo Baldassarri ITA Forward Team (Kalex) 2m 21.836s
7. Xavier Simeon BEL QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 21.941s
8. Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 22.029s
9. Remy Gardner AUS Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 22.070s
10. Simone Corsi ITA Speed Up Racing (Speed Up) 2m 22.107s
11. Luca Marini ITA Forward Team (Kalex) 2m 22.556s
12. Ramdan Rosli MAL Petronas AHM Malaysia (Kalex) 2m 22.697s
13. Sam Lowes GBR Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 23.187s
14. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2m 23.213s
15. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 23.387s
16. Alessandro Nocco ITA Leopard Racing (Kalex) 2m 23.629s
17. Iker Lecuona SPA CarXpert Interwetten (Kalex) 2m 23.677s
18. Edgar Pons SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 23.785s
19. Isaac Viñales SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 23.913s
20. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 23.935s
21. Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 24.145s
22. Marcel Schrotter GER AGR Team (Kalex) 2m 24.274s
23. Alex Rins SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 24.370s
24. Danny Kent GBR Leopard Racing (Kalex) 2m 24.542s
25. Xavi Vierge SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 24.639s
26. Ratthapark Wilairot THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 24.793s
27. Jesko Raffin SWI Sports-Millions-EMWE-SAG (Kalex) 2m 25.030s

28. Robin Mulhauser SWI CarXpert Interwetten (Kalex) 2m 25.611s  
 
Kvalifikace Moto3:
1. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 26.268s
2. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 26.361s
3. Francesco Bagnaia ITA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 2m 26.395s
4. Lorenzo Dalla Porta ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 27.078s
5. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 2m 27.307s
6. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 27.355s
7. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 27.604s
8. Jorge Martin SPA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 2m 27.642s
9. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 2m 27.661s
10. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 27.924s
11. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 2m 27.987s
12. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 2m 28.062s
13. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 28.069s
14. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 2m 28.193s
15. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 28.215s
16. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 2m 28.553s
17. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 2m 28.718s
18. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 28.965s
19. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 28.982s
20. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 2m 28.989s
21. Ayumu Sasaki JPN Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 29.267s
22. Hafiq Azmi MAL Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 29.334s
23. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 2m 29.380s
24. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 29.595s
25. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 30.248s
26. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 30.747s
27. Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 30.872s
28. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 30.961s
29. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 32.151s
30. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 32.346s
31. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 32.592s
 
 
3. trénink MotoGP:
1. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 59.947s
2. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 2m 00.032s +0.085s
3. Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 00.043s +0.096s
4. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 00.107s +0.160s
5. Hector Barbera ESP Ducati Team (Desmosedici GP) 2m 00.384s +0.437s
6. Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 2m 00.395s +0.448s
7. Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 00.483s +0.536s
8. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 2m 00.723s +0.776s
9. Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 01.072s +1.125s
10. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 01.078s +1.131s
11. Scott Redding GBR Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 2m 01.115s +1.168s
12. Danilo Petrucci ITA Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 2m 01.167s +1.220s
13. Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 2m 01.213s +1.266s
14. Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 01.255s +1.308s
15. Eugene Laverty IRL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 2m 01.319s +1.372s
16. Stefan Bradl GER Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 01.352s +1.405s
17. Jack Miller AUS Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 01.716s +1.769s
18. Yonny Hernandez COL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 2m 02.197s +2.250s
19. Tito Rabat ESP Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 02.237s +2.290s
20. Loris Baz FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 2m 02.729s +2.782s
21. Hiroshi Aoyama JPN Repsol Honda Team (RC213V) 2m 02.830s +2.883s 
 
3. trénink Moto2:
1. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 7.283s
2. Franco Morbidelli ITA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 7.422s
3. Jonas Folger GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 7.435s
4. Axel Pons SPA AGR Team (Kalex) 2m 7.813s
5. Johann Zarco FRA Ajo Motorsport (Kalex) 2m 7.813s
6. Thomas Luthi SWI Garage Plus Interwetten (Kalex) 2m 7.821s
7. Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 7.973s
8. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 7.984s
9. Marcel Schrotter GER AGR Team (Kalex) 2m 8.050s
10. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2m 8.083s
11. Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 8.289s
12. Edgar Pons SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 8.599s
13. Sam Lowes GBR Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 8.615s
14. Xavi Vierge SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 8.643s
15. Alex Rins SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 8.817s
16. Xavier Simeon BEL QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 8.825s
17. Simone Corsi ITA Speed Up Racing (Speed Up) 2m 8.826s
18. Remy Gardner AUS Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 9.152s
19. Isaac Viñales SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 9.168s
20. Lorenzo Baldassarri ITA Forward Team (Kalex) 2m 9.292s
21. Luca Marini ITA Forward Team (Kalex) 2m 9.446s
22. Danny Kent GBR Leopard Racing (Kalex) 2m 9.477s
23. Jesko Raffin SWI Sports-Millions-EMWE-SAG (Kalex) 2m 9.547s
24. Ramdan Rosli MAL Petronas AHM Malaysia (Kalex) 2m 9.795s
25. Ratthapark Wilairot THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 9.916s
26. Iker Lecuona SPA CarXpert Interwetten (Kalex) 2m 10.306s
27. Robin Mulhauser SWI CarXpert Interwetten (Kalex) 2m 10.512s
28. Alessandro Nocco ITA Leopard Racing (Kalex) 2m 10.642s 
 
3. trénink Moto3:
1. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 14.690s
2. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 14.696s
3. Francesco Bagnaia ITA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 2m 14.782s
4. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 2m 14.874s
5. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 2m 14.913s
6. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 14.950s
7. Jorge Martin SPA Pull & Bear Aspar Mahindra Team (Mahindra) 2m 15.395s
8. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 15.418s
9. Lorenzo Dalla Porta ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 15.462s
10. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 15.502s
11. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 15.517s
12. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 15.527s
13. Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 2m 15.534s
14. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 15.542s
15. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 2m 15.811s
16. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 2m 15.845s
17. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 2m 15.859s
18. Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 15.910s
19. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 2m 15.950s
20. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 2m 16.106s
21. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 16.214s
22. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 2m 16.279s
23. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 16.311s
24. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 2m 16.313s
25. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 16.315s
26. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 2m 16.352s
27. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 16.474s
28. Ayumu Sasaki JPN Gresini Racing Moto3 (Honda) 2m 16.886s
29. Hafiq Azmi MAL Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 16.898s
30. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 2m 17.596s
31. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 19.697s
32. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 2m 20.042s
33. Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 2m 22.021s

Další články sekce MotoGP