KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. prosince 2019 do 5. ledna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP v Misanu do roku 2021

Text: jnyk, Zdroj: TZ Dorna
GP v Misanu do roku 2021
07.09.2018
 

Dorna se společně s představiteli okruhu Marca Simoncelliho v italském Msainu dohodla na prodloužení aktuálního konktraktu do roku 2021.

V podvečer Grand Prix San Marina na okruhu Marca Simoncelliho v italském Misanu bylo oznámeno prodloužení aktuálního kontraktu mezi představiteli okruhu a zástupci promotérské společnosti Dorna Sports. Grand Prix se tak na okruhu ležícím nedaleko břehů jaderského moře pojede minimálně do roku 2021.
 
Právě v roce 2021 se na okruhu Marca Simoncelliho pojede v pořadí jubilejní 25. Grand Prix, když první závod Mistrovství světa silničních motocyklů byl na této trati pořádán v roce 1980.
 
„Mám velkou radost z toho, že Misano má zajištěnou budoucnost v našem kalendáři do roku 2021. Jsme na tento závodní víkend hrdí, je to jedna z akcí, kde panuje opravdu skvělá atmosféra, i proto mám radost z toho, že zde budeme závodit i nadále. Je to jeden z tradičních podniků v našem kalendáři. Dnes je to důležitý den pro Dornu, okruh Marca Simoncelliho ale také všechny fanoušky našeho sportu,“ řekl CEO Dorny pan Carmelo Ezpeleta.

 


Další články sekce MotoGP