KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP Velké Británie - pátek

Text: jnyk, Foto: Ducati
GP Velké Británie - pátek
25.08.2017
 

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO - Na závodním okruhu Silverstone dnes odstartovala prvními volnými tréninky dvanáctá Grand Prix letošní sezony MS motocyklů.

2. trénink MotoGP:
1.  Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 2m 00.897s
2.  Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha (YZR-M1) 2m 01.138s +0.241s
3.  Maverick Viñales ESP Movistar Yamaha (YZR-M1) 2m 01.168s +0.271s
4.  Aleix Espargaro ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 01.592s +0.695s
5.  Marc Marquez ESP Repsol Honda (RC213V) 2m 01.611s +0.714s
6.  Jorge Lorenzo ESP Ducati Team (GP17) 2m 01.655s +0.758s
7.  Pol Espargaro ESP Red Bull KTM Factory (RC16) 2m 01.832s +0.935s
8.  Johann Zarco FRA Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 2m 01.885s +0.988s
9.  Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (GP17) 2m 01.893s +0.996s
10.  Scott Redding GBR Octo Pramac (GP16) 2m 01.933s +1.036s
11.  Andrea Iannone ITA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 01.974s +1.077s
12.  Alex Rins ESP Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 02.072s +1.175s
13.  Alvaro Bautista ESP Pull&Bear Aspar (GP16) 2m 02.097s +1.200s
14.  Karel Abraham CZE Pull&Bear Aspar (GP15) 2m 02.098s +1.201s
15.  Loris Baz FRA Reale Avintia (GP15) 2m 02.202s +1.305s
16.  Danilo Petrucci ITA Octo Pramac (GP17) 2m 02.250s +1.353s
17.  Dani Pedrosa ESP Repsol Honda (RC213V) 2m 02.408s +1.511s [
18.  Jack Miller AUS EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 02.507s +1.610s
19.  Jonas Folger GER Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 2m 02.580s +1.683s
20.  Hector Barbera ESP Reale Avintia (GP16) 2m 02.735s +1.838s
21.  Tito Rabat ESP EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 02.860s +1.963s
22.  Sam Lowes GBR Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 03.475s +2.578s
23.  Bradley Smith GBR Red Bull KTM Factory (RC16) 2m 04.429s +3.532s 
 
2. trénink Moto2:
1. Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 7.491s 
2. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 7.763s 
3. Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 7.774s 
4. Dominique Aegerter SWI Kiefer Racing (Suter) 2m 8.139s 
5. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 8.139s 
6. Thomas Luthi SWI CarXpert Interwetten (Kalex) 2m 8.228s 
7. Franco Morbidelli ITA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 8.287s 
8. Lorenzo Baldassarri ITA Forward Racing Team (Kalex) 2m 8.347s 
9. Simone Corsi ITA Speed Up Racing (Speed Up) 2m 8.390s 
10. Luca Marini ITA Forward Racing Team (Kalex) 2m 8.441s 
11. Xavi Vierge SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 8.447s 
12. Axel Pons SPA RW Racing GP (Kalex) 2m 8.535s 
13. Stefano Manzi ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 8.572s 
14. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2m 8.589s 
15. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 8.600s 
16. Remy Gardner AUS Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 8.649s 
17. Isaac Viñales SPA BE-A-VIP SAG Team (Kalex) 2m 8.712s 
18. Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 8.792s 
19. Jorge Navarro SPA Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 9.069s 
20. Augusto Fernandez SPA Speed Up Racing (Speed Up) 2m 9.226s 
21. Iker Lecuona SPA Garage Plus Interwetten (Kalex) 2m 9.290s 
22. Joe Roberts USA AGR Team (Kalex) 2m 9.603s 
23. Fabio Quartararo FRA Pons HP40 (Kalex) 2m 9.634s 
24. Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 9.733s 
25. Edgar Pons SPA Pons HP40 (Kalex) 2m 9.804s 
26. Tetsuta Nagashima JPN Teluru SAG Team (Kalex) 2m 9.832s 
27. Alex De Angelis RSM Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 9.840s 
28. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Suter) 2m 9.969s 
29. Tarran Mackenzie GBR Kiefer Racing (Suter) 2m 10.004s 
30. Jake Dixon GBR Dynavolt Intact GP (Suter) 2m 10.309s 
31. Jesko Raffin SWI Garage Plus Interwetten (Kalex) 2m 10.492s 
32. Khairul Idham Pawi MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 11.563s
 
2. trénink Moto3:
1. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 13.320s 
2. Romano Fenati ITA Marinelli Rivacold Snipers (Honda) 2m 13.421s 
3. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 13.523s 
4. Jorge Martin SPA Del Conca Gresini Moto3 (Honda) 2m 13.783s 
5. Fabio Di Giannantonio ITA Del Conca Gresini Moto3 (Honda) 2m 13.828s 
6. Philipp Oettl GER Südmetall Schedl GP Racing (KTM) 2m 13.840s 
7. Joan Mir SPA Leopard Racing (Honda) 2m 13.854s 
8. Ayumu Sasaki JPN SIC Racing Team (Honda) 2m 14.117s 
9. Juanfran Guevara SPA RBA BOE Racing Team (KTM) 2m 14.195s 
10. Enea Bastianini ITA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 14.228s 
11. Gabriel Rodrigo ARG RBA BOE Racing Team (KTM) 2m 14.362s 
12. Tatsuki Suzuki JPN SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 14.512s 
13. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 14.564s 
14. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (KTM) 2m 14.573s 
15. John McPhee GBR British Talent Team (Honda) 2m 14.671s 
16. Adam Norrodin MAL SIC Racing Team (Honda) 2m 14.691s 
17. Livio Loi BEL Leopard Racing (Honda) 2m 14.744s 
18. Niccolò Antonelli ITA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 14.784s 
19. Tony Arbolino ITA SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 14.904s 
20. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 14.951s 
21. Lorenzo Dalla Porta ITA Aspar Mahindra Moto3 (Mahindra) 2m 15.083s 
22. Marco Bezzecchi ITA CIP (Mahindra) 2m 15.310s 
23. Jules Danilo FRA Marinelli Rivacold Snipers (Honda) 2m 15.342s 
24. Jakub Kornfeil CZE Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 15.535s 
25. Jaume Masia SPA Platinum Bay Real Estate (KTM) 2m 15.573s 
26. Albert Arenas SPA Aspar Mahindra Moto3 (Mahindra) 2m 15.623s 
27. Manuel Pagliani ITA CIP (Mahindra) 2m 15.687s 
28. Tom Booth-Amos GBR City Lifting/RS Racing (KTM) 2m 15.911s 
29. Jake Archer GBR City Lifting/RS Racing (KTM) 2m 16.074s 
30. Maria Herrera SPA AGR Team (KTM) 2m 16.109s 
31. Patrik Pulkkinen FIN Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 16.299s 
32. Nakarin Atiratphuvapat THA Honda Team Asia (Honda) 2m 16.442s 
33. Kaito Toba JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 17.123s
 
1. trénink MotoGP:
1. Maverick Viñales ESP Movistar Yamaha (YZR-M1) 2m 02.130s 
2. Jorge Lorenzo ESP Ducati Team (GP17) 2m 02.649s +0.519s 
3. Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 2m 02.769s +0.639s [
4. Marc Marquez ESP Repsol Honda (RC213V) 2m 02.857s +0.727s  
5. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha (YZR-M1) 2m 02.995s +0.865s  
6. Alvaro Bautista ESP Pull&Bear Aspar (GP16) 2m 03.025s +0.895s 
7. Johann Zarco FRA Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 2m 03.044s +0.914s  
8. Aleix Espargaro ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 03.284s +1.154s 
9. Scott Redding GBR Octo Pramac (GP16) 2m 03.336s +1.206s  
10. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (GP17) 2m 03.337s +1.207s  
11. Jack Miller AUS EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 03.396s +1.266s  
12. Alex Rins ESP Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 03.494s +1.364s 
13. Pol Espargaro ESP Red Bull KTM Factory (RC16) 2m 03.624s +1.494s 
14. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda (RC213V) 2m 03.670s +1.540s  
15. Loris Baz FRA Reale Avintia (GP15) 2m 03.763s +1.633s  
16. Jonas Folger GER Monster Yamaha Tech3 (YZR-M1) 2m 03.939s +1.809s  
17. Karel Abraham CZE Pull&Bear Aspar (GP15) 2m 04.102s +1.972s  
18. Andrea Iannone ITA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 04.131s +2.001s  
19. Danilo Petrucci ITA Octo Pramac (GP17) 2m 04.162s +2.032s 
20. Tito Rabat ESP EG 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 04.378s +2.248s  
21. Bradley Smith GBR Red Bull KTM Factory (RC16) 2m 04.414s +2.284s  
22. Hector Barbera ESP Reale Avintia (GP16) 2m 04.725s +2.595s  
23. Sam Lowes GBR Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 05.069s +2.939s 
 
1. trénink Moto2:
1. Dominique Aegerter SWI Kiefer Racing (Suter) 2m 8.191s 
2. Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 8.363s 
3. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 8.385s 
4. Lorenzo Baldassarri ITA Forward Racing Team (Kalex) 2m 8.449s 
5. Franco Morbidelli ITA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 8.522s 
6. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 8.554s 
7. Simone Corsi ITA Speed Up Racing (Speed Up) 2m 8.574s 
8. Thomas Luthi SWI CarXpert Interwetten (Kalex) 2m 8.575s 
9. Mattia Pasini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 8.728s 
10. Isaac Viñales SPA BE-A-VIP SAG Team (Kalex) 2m 8.993s 
11. Xavi Vierge SPA Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 9.036s 
12. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2m 9.308s 
13. Jorge Navarro SPA Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 9.469s 
14. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 9.573s 
15. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Suter) 2m 9.610s 
16. Remy Gardner AUS Tech 3 Racing (Tech 3) 2m 9.722s 
17. Iker Lecuona SPA Garage Plus Interwetten (Kalex) 2m 9.825s 
18. Francesco Bagnaia ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 9.870s 
19. Axel Pons SPA RW Racing GP (Kalex) 2m 9.966s 
20. Luca Marini ITA Forward Racing Team (Kalex) 2m 9.977s 
21. Augusto Fernandez SPA Speed Up Racing (Speed Up) 2m 10.020s 
22. Tetsuta Nagashima JPN Teluru SAG Team (Kalex) 2m 10.194s 
23. Jesko Raffin SWI Garage Plus Interwetten (Kalex) 2m 10.251s 
24. Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 10.671s 
25. Alex De Angelis RSM Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 10.704s 
26. Joe Roberts USA AGR Team (Kalex) 2m 10.921s 
27. Jake Dixon GBR Dynavolt Intact GP (Suter) 2m 11.022s 
28. Edgar Pons SPA Pons HP40 (Kalex) 2m 11.083s 
29. Tarran Mackenzie GBR Kiefer Racing (Suter) 2m 11.104s 
30. Fabio Quartararo FRA Pons HP40 (Kalex) 2m 11.140s 
31. Stefano Manzi ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 11.193s 
32. Khairul Idham Pawi MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 13.863s
 
1. trénink Moto3:
1. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 14.545s 
2. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 15.402s 
3. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 15.403s 
4. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 15.466s 
5. Enea Bastianini ITA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 15.667s 
6. Joan Mir SPA Leopard Racing (Honda) 2m 16.008s 
7. Livio Loi BEL Leopard Racing (Honda) 2m 16.101s 
8. Juanfran Guevara SPA RBA BOE Racing Team (KTM) 2m 16.120s 
9. Niccolò Antonelli ITA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 16.177s 
10. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (KTM) 2m 16.207s 
11. John McPhee GBR British Talent Team (Honda) 2m 16.235s 
12. Romano Fenati ITA Marinelli Rivacold Snipers (Honda) 2m 16.247s 
13. Adam Norrodin MAL SIC Racing Team (Honda) 2m 16.493s 
14. Jorge Martin SPA Del Conca Gresini Moto3 (Honda) 2m 16.498s 
15. Fabio Di Giannantonio ITA Del Conca Gresini Moto3 (Honda) 2m 16.600s 
16. Ayumu Sasaki JPN SIC Racing Team (Honda) 2m 16.615s 
17. Lorenzo Dalla Porta ITA Aspar Mahindra Moto3 (Mahindra) 2m 17.015s 
18. Tatsuki Suzuki JPN SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 17.023s 
19. Nakarin Atiratphuvapat THA Honda Team Asia (Honda) 2m 17.205s 
20. Maria Herrera SPA AGR Team (KTM) 2m 17.266s 
21. Philipp Oettl GER Südmetall Schedl GP Racing (KTM) 2m 17.328s 
22. Manuel Pagliani ITA CIP (Mahindra) 2m 17.509s 
23. Marco Bezzecchi ITA CIP (Mahindra) 2m 17.519s 
24. Kaito Toba JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 17.877s 
25. Tony Arbolino ITA SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 17.953s 
26. Albert Arenas SPA Aspar Mahindra Moto3 (Mahindra) 2m 17.954s 
27. Jules Danilo FRA Marinelli Rivacold Snipers (Honda) 2m 18.017s 
28. Jake Archer GBR City Lifting/RS Racing (KTM) 2m 18.165s 
29. Jakub Kornfeil CZE Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 18.203s 
30. Tom Booth-Amos MEX City Lifting/RS Racing (KTM) 2m 18.284s 
31. Gabriel Rodrigo ARG RBA BOE Racing Team (KTM) 2m 18.339s 
32. Patrik Pulkkinen FIN Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 2m 18.372s 
33. Jaume Masia SPA Platinum Bay Real Estate (KTM) 2m 18.984s

Další články sekce MotoGP