KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Grand Prix Austin - pátek

Text: jnyk, Foto: Repsol Media
Grand Prix Austin - pátek
10.04.2015
 

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO - Na závodním okruhu Circuit of the Americas v texaském Austinu dnes odstartovala druhá Grand Prix letošní sezony.

2. trénink Moto2:
1. Sam Lowes GBR Speed Up Racing (Speed Up) 2m 10.563s 
2. Johann Zarco FRA Ajo Motorsport (Kalex) 2m 10.659s 
3. Tito Rabat SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 10.938s 
4. Anthony West AUS QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 11.061s 
5. Simone Corsi ITA Athinà Forward Racing (Kalex) 2m 11.401s 
6. Julian Simon SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 11.468s 
7. Alex Rins SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 11.480s 
8. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 11.513s 
9. Franco Morbidelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 11.566s 
10. Dominique Aegerter SWI Technomag Racing Interwetten (Kalex) 2m 11.611s 
11. Xavier Simeon BEL Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 11.612s 
12. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 11.839s 
13. Randy Krummenacher SWI JIR Racing Team (Kalex) 2m 11.900s 
14. Jonas Folger GER AGR Team (Kalex) 2m 11.961s 
15. Thomas Luthi SWI Derendinger Racing Interwetten (Kalex) 2m 12.003s 
16. Mika Kallio FIN Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 12.067s 
17. Ricard Cardus SPA Tech 3 (Tech 3) 2m 12.212s 
18. Luis Salom SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 12.278s 
19. Marcel Schrotter GER Tech 3 (Tech 3) 2m 12.334s 
20. Azlan Shah MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 12.344s 
21. Lorenzo Baldassarri ITA Athinà Forward Racing (Kalex) 2m 12.456s 
22. Louis Rossi FRA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Tech 3) 2m 12.768s 
23. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2m 12.846s 
24. Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 12.856s 
25. Robin Mulhauser SWI Technomag Racing Interwetten (Kalex) 2m 13.413s 
26. Florian Alt GER Octo Iodaracing Team (Suter) 2m 14.891s 
27. Zaqhwan Zaidi MAL JPMoto Malaysia (Suter) 2m 15.211s 
28. Thitipong Warokorn THA APH PTT The Pizza SAG (Kalex) 2m 15.356s 
29. Jesko Raffin SWI sports-millions-EMWE-SAG (Kalex) 2m 16.678s 
 
2. trénink MotoGP:
1. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 2m 04.835s
2. Cal Crutchlow GBR CWM LCR Honda (RC213V) 2m 05.162s +0.327s
3. Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP15) 2m 05.190s +0.355s
4. Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 05.564s +0.729s
5. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP15) 2m 05.646s +0.811s
6. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 05.691s +0.856s
7. Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 05.840s +1.005s
8. Stefan Bradl GER Athina Forward Racing (Forward Yamaha) 2m 05.990s +1.155s
9. Yonny Hernandez COL Pramac Racing (Desmosedici GP14.2) 2m 06.092s +1.257s
10. Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 06.134s +1.299s
11. Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 06.174s +1.339s
12. Scott Redding GBR Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 06.216s +1.381s
13. Danilo Petrucci ITA Pramac Racing (Desmosedici GP14.1) 2m 06.294s +1.459s
14. Mike Di Meglio FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14 Open) 2m 06.591s +1.756s
15. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 07.011s +2.176s
16. Hiroshi Aoyama JPN Repsol Honda Team (RC213V) 2m 07.268s +2.433s
17. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 07.419s +2.584s
18. Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14 Open) 2m 07.581s +2.746s
19. Jack Miller AUS CWM LCR Honda (RC213V-RS) 2m 07.916s +3.081s
20. Eugene Laverty IRL Aspar (RC213V-RS) 2m 07.968s +3.133s [9/9] 331km/h 
21. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing (RC213V-RS) 2m 08.266s +3.431s
22. Nicky Hayden USA Aspar (RC213V-RS) 2m 08.762s +3.927s
23. Loris Baz FRA Athina Forward Racing (Forward Yamaha) 2m 09.372s +4.537s
24. Marco Melandri ITA Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 11.258s +6.423s
25. Alex De Angelis RSM Octo IodaRacing (ART) 2m 12.409s +7.574s 
 
2. trénink Moto3:
1. Alexis Masbou FRA SAXOPRINT RTG (Honda) 2m 29.267s
2. Andrea Locatelli ITA Gresini Racing Team Moto3 (Honda) 2m 29.305s
3. Danny Kent GBR Leopard Racing (Honda) 2m 29.843s
4. Efren Vazquez SPA Leopard Racing (Honda) 2m 30.073s
5. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 30.108s
6. Jorge Martin SPA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 30.379s
7. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Team Moto3 (Honda) 2m 30.882s
8. Zulfahmi Khairuddin MAL Drive M7 SIC (KTM) 2m 30.882s
9. Isaac Viñales SPA Husqvarna Factory Laglisse (Husqvarna) 2m 30.912s
10. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 31.070s
11. Hiroki Ono JPN Leopard Racing (Honda) 2m 31.086s
12. Fabio Quartararo FRA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 31.162s
13. Niklas Ajo FIN RBA Racing Team (KTM) 2m 31.225s
14. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC (KTM) 2m 31.844s
15. Juanfran Guevara SPA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 32.051s
16. John McPhee GBR SAXOPRINT RTG (Honda) 2m 32.121s
17. Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 32.239s
18. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 32.481s
19. Stefano Manzi ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 32.664s
20. Francesco Bagnaia ITA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 32.753s
21. Livio Loi BEL RW Racing GP (Honda) 2m 32.800s
22. Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 32.937s
23. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 33.139s
24. Maria Herrera SPA Husqvarna Factory Laglisse (Husqvarna) 2m 33.302s
25. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 33.408s
26. Alessandro Tonucci ITA Outox Reset Drink Team (Mahindra) 2m 33.665s
27. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 34.096s
28. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 2m 34.126s
29. Remy Gardner AUS CIP (Mahindra) 2m 34.167s
30. Darryn Binder RSA Outox Reset Drink Team (Mahindra) 2m 34.315s
31. Ana Carrasco SPA RBA Racing Team (KTM) 2m 34.317s
32. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 2m 34.534s
33. Tatsuki Suzuki JPN CIP (Mahindra) 2m 34.640s
34. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 34.791s 
 
1. trénink Moto2:
1. Sam Lowes GBR Speed Up Racing (Speed Up) 2m 26.356s
2. Johann Zarco FRA Ajo Motorsport (Kalex) 2m 26.645s
3. Franco Morbidelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 26.879s
4. Anthony West AUS QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 26.941s
5. Julian Simon SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 26.946s
6. Marcel Schrotter GER Tech 3 (Tech 3) 2m 27.205s
7. Alex Rins SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 27.489s
8. Mika Kallio FIN Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 28.107s
9. Azlan Shah MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 28.156s
10. Xavier Simeon BEL Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 28.266s
11. Robin Mulhauser SWI Technomag Racing Interwetten (Kalex) 2m 28.343s
12. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 28.392s
13. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2m 28.450s
14. Jonas Folger GER AGR Team (Kalex) 2m 28.716s
15. Dominique Aegerter SWI Technomag Racing Interwetten (Kalex) 2m 28.792s
16. Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 28.899s
17. Tito Rabat SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 28.899s
18. Lorenzo Baldassarri ITA Athinà Forward Racing (Kalex) 2m 29.048s
19. Thomas Luthi SWI Derendinger Racing Interwetten (Kalex) 2m 29.212s
20. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 29.599s
21. Zaqhwan Zaidi MAL JPMoto Malaysia (Suter) 2m 29.676s
22. Randy Krummenacher SWI JIR Racing Team (Kalex) 2m 29.928s
23. Louis Rossi FRA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Tech 3) 2m 30.059s
24. Simone Corsi ITA Athinà Forward Racing (Kalex) 2m 30.324s
25. Luis Salom SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 30.354s
26. Ricard Cardus SPA Tech 3 (Tech 3) 2m 30.639s
27. Florian Alt GER Octo Iodaracing Team (Suter) 2m 30.994s
28. Thitipong Warokorn THA APH PTT The Pizza SAG (Kalex) 2m 31.700s
29. Jesko Raffin SWI sports-millions-EMWE-SAG (Kalex) 2m 35.457s
30. Axel Pons SPA AGR Team (Kalex) 2m 36.358s
 
1. trénink MotoGP:
1. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP15) 2m 19.402s
2. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 2m 19.864s +0.462s
3. Scott Redding GBR Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 20.487s +1.085s
4. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 20.593s +1.191s
5. Danilo Petrucci ITA Pramac Racing (Desmosedici GP14.1) 2m 20.665s +1.263s
6. Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 20.951s +1.549s
7. Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 20.983s +1.581s
8. Cal Crutchlow GBR CWM LCR Honda (RC213V) 2m 21.300s +1.898s
9. Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 21.486s +2.084s
10. Yonny Hernandez COL Pramac Racing (Desmosedici GP14.2) 2m 21.625s +2.223s
11. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 22.018s +2.616s
12. Hiroshi Aoyama JPN Repsol Honda Team (RC213V) 2m 22.387s +2.985s
13. Jack Miller AUS CWM LCR Honda (RC213V-RS)* 2m 22.391s +2.989s
14. Stefan Bradl GER Athina Forward Racing (Forward Yamaha) 2m 22.498s +3.096s
15. Nicky Hayden USA Aspar (RC213V-RS) 2m 22.542s +3.140s
16. Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 22.571s +3.169s
17. Mike Di Meglio FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14 Open) 2m 22.663s +3.261s
18. Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14 Open) 2m 22.716s +3.314s
19. Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP15) 2m 22.741s +3.339s
20. Loris Baz FRA Athina Forward Racing (Forward Yamaha)* 2m 24.178s +4.776s
21. Eugene Laverty IRL Aspar (RC213V-RS)* 2m 24.851s +5.449s
22. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR)* 2m 25.024s +5.622s  
23. Marco Melandri ITA Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 25.141s +5.739s
24. Alex De Angelis RSM Octo IodaRacing (ART) 2m 25.160s +5.758s
25. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing (RC213V-RS) 2m 25.405s +6.003s 
 
1. trénink Moto3:
1. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 31.668s
2. Danny Kent GBR Leopard Racing (Honda) 2m 32.548s
3. Andrea Locatelli ITA Gresini Racing Team Moto3 (Honda) 2m 33.799s
4. Efren Vazquez SPA Leopard Racing (Honda) 2m 34.231s
5. Zulfahmi Khairuddin MAL Drive M7 SIC (KTM) 2m 34.444s
6. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC (KTM) 2m 34.682s
7. Isaac Viñales SPA Husqvarna Factory Laglisse (Husqvarna) 2m 34.960s
8. Jorge Martin SPA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 35.332s
9. Niklas Ajo FIN RBA Racing Team (KTM) 2m 35.535s
10. Fabio Quartararo FRA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 35.660s
11. John McPhee GBR SAXOPRINT RTG (Honda) 2m 35.767s
12. Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 35.937s
13. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 36.096s
14. Alexis Masbou FRA SAXOPRINT RTG (Honda) 2m 36.129s
15. Stefano Manzi ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 36.324s
16. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 36.460s
17. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 36.757s
18. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 2m 36.757s
19. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 36.782s
20. Juanfran Guevara SPA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 37.113s
21. Livio Loi BEL RW Racing GP (Honda) 2m 37.246s
22. Hiroki Ono JPN Leopard Racing (Honda) 2m 37.485s
23. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 37.666s
24. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 2m 37.763s
25. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Team Moto3 (Honda) 2m 37.925s
26. Francesco Bagnaia ITA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 38.771s
27. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 38.982s
28. Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 39.449s
29. Darryn Binder RSA Outox Reset Drink Team (Mahindra) 2m 39.587s
30. Alessandro Tonucci ITA Outox Reset Drink Team (Mahindra) 2m 39.737s
31. Remy Gardner AUS CIP (Mahindra) 2m 42.509s
32. Tatsuki Suzuki JPN CIP (Mahindra) 2m 43.885s
33. Maria Herrera SPA Husqvarna Factory Laglisse (Husqvarna) 2m 49.533s
34. Ana Carrasco SPA RBA Racing Team (KTM) 2m 50.190s

Další články sekce MotoGP