KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Grand Prix Austin - sobota

Text: jnyk, Foto: Repsol Media
Grand Prix Austin - sobota
11.04.2015
 

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO - Dnes jsou na texaském závodním okruhu Circuit of the Americas na programu volné tréninky a poté kvalifikace.

Kvalifikace Moto2:
1. Xavier Simeon BEL Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 9.888s 
2. Sam Lowes GBR Speed Up Racing (Speed Up) 2m 9.942s 
3. Tito Rabat SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 10.077s 
4. Johann Zarco FRA Ajo Motorsport (Kalex) 2m 10.102s 
5. Franco Morbidelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 10.135s 
6. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 10.190s 
7. Julian Simon SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 10.261s 
8. Alex Rins SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 10.488s 
9. Dominique Aegerter SWI Technomag Racing Interwetten (Kalex) 2m 10.513s 
10. Marcel Schrotter GER Tech 3 (Tech 3) 2m 10.548s 
11. Mika Kallio FIN Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 10.576s 
12. Simone Corsi ITA Athinà Forward Racing (Kalex) 2m 10.590s 
13. Anthony West AUS QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 10.594s 
14. Luis Salom SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 10.854s 
15. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2m 10.894s 
16. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 10.930s 
17. Thomas Luthi SWI Derendinger Racing Interwetten (Kalex) 2m 10.985s 
18. Randy Krummenacher SWI JIR Racing Team (Kalex) 2m 11.031s 
19. Jonas Folger GER AGR Team (Kalex) 2m 11.092s 
20. Ricard Cardus SPA Tech 3 (Tech 3) 2m 11.104s 
21. Lorenzo Baldassarri ITA Athinà Forward Racing (Kalex) 2m 11.286s 
22. Louis Rossi FRA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Tech 3) 2m 11.486s 
23. Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 11.661s 
24. Azlan Shah MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 11.954s 
25. Robin Mulhauser SWI Technomag Racing Interwetten (Kalex) 2m 12.509s 
26. Thitipong Warokorn THA APH PTT The Pizza SAG (Kalex) 2m 12.735s 
27. Florian Alt GER Octo Iodaracing Team (Suter) 2m 13.392s 
28. Zaqhwan Zaidi MAL JPMoto Malaysia (Suter) 2m 13.545s 
29. Jesko Raffin SWI sports-millions-EMWE-SAG (Kalex) 2m 14.118s
 
Kvalifikace MotoGP:
1. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 2m 2.135s
2. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP15) 2m 2.474s +0.339s
3. Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 2.540s +0.405s
4. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 2.573s +0.438s
5. Cal Crutchlow GBR CWM LCR Honda (RC213V) 2m 2.613s +0.478s
6. Scott Redding GBR Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 2.674s +0.539s
7. Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP15) 2m 2.792s +0.657s 
8. Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 2.869s +0.734s
9. Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 3.161s +1.026s
10. Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 3.440s +1.305s
11. Danilo Petrucci ITA Pramac Racing (Desmosedici GP14.1) 2m 3.741s +1.606s
12. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 3.754s +1.619s
13. Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14 Open) 2m 03.926s
14. Stefan Bradl GER Athina Forward Racing (Forward Yamaha) 2m 04.275s
15. Yonny Hernandez COL Pramac Racing (Desmosedici GP14.2) 2m 04.313s
16. Mike Di Meglio FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14 Open) 2m 04.392s
17. Eugene Laverty IRL Aspar (RC213V-RS) 2m 04.875s
18. Hiroshi Aoyama JPN Repsol Honda Team (RC213V) 2m 05.086s
19. Jack Miller AUS CWM LCR Honda (RC213V-RS) 2m 05.156s
20. Loris Baz FRA Athina Forward Racing (Forward Yamaha) 2m 05.214s
21. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing (RC213V-RS) 2m 05.261s
22. Nicky Hayden USA Aspar (RC213V-RS) 2m 05.569s
23. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 05.595s
24. Alex De Angelis RSM Octo IodaRacing (ART) 2m 06.145s
25. Marco Melandri ITA Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 07.267s 
 
4. trénink MotoGP:
1. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 2m 03.548s
2. Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 03.903s +0.355s
3. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP15) 2m 04.255s +0.707s
4. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 04.342s +0.794s
5. Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP15) 2m 04.366s +0.818s
6. Cal Crutchlow GBR CWM LCR Honda (RC213V) 2m 04.481s +0.933s
7. Scott Redding GBR Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 04.617s +1.069s
8. Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 04.698s +1.150s
9. Yonny Hernandez COL Pramac Racing (Desmosedici GP14.2) 2m 04.700s +1.152s
10. Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 04.764s +1.216s
11. Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 04.928s +1.380s
12. Danilo Petrucci ITA Pramac Racing (Desmosedici GP14.1) 2m 05.274s +1.726s
13. Mike Di Meglio FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14 Open) 2m 05.281s +1.733s
14. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 05.457s +1.909s
15. Stefan Bradl GER Athina Forward Racing (Forward Yamaha) 2m 05.549s +2.001s
16. Jack Miller AUS CWM LCR Honda (RC213V-RS) 2m 05.689s +2.141s
17. Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14 Open) 2m 05.756s +2.208s
18. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing (RC213V-RS) 2m 05.960s +2.412s
19. Hiroshi Aoyama JPN Repsol Honda Team (RC213V) 2m 06.028s +2.480s
20. Nicky Hayden USA Aspar (RC213V-RS) 2m 06.227s +2.679s
21. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 06.345s +2.797s
22. Eugene Laverty IRL Aspar (RC213V-RS) 2m 06.583s +3.035s
23. Alex De Angelis RSM Octo IodaRacing (ART) 2m 07.115s +3.567s
24. Loris Baz FRA Athina Forward Racing (Forward Yamaha) 2m 07.156s +3.608s
25. Marco Melandri ITA Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 08.140s +4.592s 
 
Kvalifikace - Moto3:
1. Danny Kent GBR Leopard Racing (Honda) 2m 15.344s
2. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 15.829s
3. Andrea Locatelli ITA Gresini Racing Team Moto3 (Honda) 2m 16.090s
4. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 16.101s
5. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 16.144s
6. Fabio Quartararo FRA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 16.150s
7. Isaac Viñales SPA Husqvarna Factory Laglisse (Husqvarna) 2m 16.335s
8. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Team Moto3 (Honda) 2m 16.400s
9. Francesco Bagnaia ITA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 16.417s
10. Alexis Masbou FRA SAXOPRINT RTG (Honda) 2m 16.576s
11. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 16.735s
12. Jorge Martin SPA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 16.849s
13. Juanfran Guevara SPA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 16.945s
14. Livio Loi BEL RW Racing GP (Honda) 2m 16.954s
15. John McPhee GBR SAXOPRINT RTG (Honda) 2m 16.992s
16. Efren Vazquez SPA Leopard Racing (Honda) 2m 17.012s
17. Hiroki Ono JPN Leopard Racing (Honda) 2m 17.173s
18. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 17.434s
19. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 17.469s
20. Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 17.485s
21. Niklas Ajo FIN RBA Racing Team (KTM) 2m 17.487s
22. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 17.518s
23. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC (KTM) 2m 17.621s
24. Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 17.653s
25. Stefano Manzi ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 17.659s
26. Alessandro Tonucci ITA Outox Reset Drink Team (Mahindra) 2m 17.894s
27. Remy Gardner AUS CIP (Mahindra) 2m 17.894s
28. Zulfahmi Khairuddin MAL Drive M7 SIC (KTM) 2m 17.941s
29. Tatsuki Suzuki JPN CIP (Mahindra) 2m 18.024s
30. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 2m 18.303s
31. Maria Herrera SPA Husqvarna Factory Laglisse (Husqvarna) 2m 18.631s
32. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 2m 19.073s
33. Ana Carrasco SPA RBA Racing Team (KTM) 2m 19.181s
34. Darryn Binder RSA Outox Reset Drink Team (Mahindra) 2m 19.253s 
 
3. trénink MotoGP:
1. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 2m 03.302s
2. Cal Crutchlow GBR CWM LCR Honda (RC213V) 2m 03.490s +0.188s
3. Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 03.647s +0.345s
4. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 2m 03.647s +0.345s
5. Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 03.666s +0.364s
6. Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 2m 03.773s +0.471s
7. Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 03.790s +0.488s
8. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP15) 2m 03.850s +0.548s
9. Scott Redding GBR Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 2m 03.946s +0.644s
10. Danilo Petrucci ITA Pramac Racing (Desmosedici GP14.1) 2m 04.030s +0.728s
11. Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP15) 2m 04.343s +1.041s
12. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 04.425s +1.123s
13. Stefan Bradl GER Athina Forward Racing (Forward Yamaha) 2m 04.429s +1.127s
14. Yonny Hernandez COL Pramac Racing (Desmosedici GP14.2) 2m 04.845s +1.543s
15. Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14 Open) 2m 04.876s +1.574s
16. Mike Di Meglio FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14 Open) 2m 05.048s +1.746s
17. Loris Baz FRA Athina Forward Racing (Forward Yamaha) 2m 05.931s +2.629s
18. Hiroshi Aoyama JPN Repsol Honda Team (RC213V) 2m 05.959s +2.657s
19. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 06.225s +2.923s
20. Jack Miller AUS CWM LCR Honda (RC213V-RS) 2m 06.394s +3.092s
21. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing (RC213V-RS) 2m 06.563s +3.261s
22. Eugene Laverty IRL Aspar (RC213V-RS) 2m 06.636s +3.334s
23. Nicky Hayden USA Aspar (RC213V-RS) 2m 06.913s +3.611s
24. Alex De Angelis RSM Octo IodaRacing (ART) 2m 07.467s +4.165s
25. Marco Melandri ITA Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 07.669s +4.367s 
 
3. trénink Moto2:
1. Johann Zarco FRA Ajo Motorsport (Kalex) 2m 10.310s
2. Tito Rabat SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 10.589s
3. Sam Lowes GBR Speed Up Racing (Speed Up) 2m 10.624s
4. Franco Morbidelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 10.765s
5. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 10.772s
6. Xavier Simeon BEL Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 10.865s
7. Marcel Schrotter GER Tech 3 (Tech 3) 2m 10.927s
8. Thomas Luthi SWI Derendinger Racing Interwetten (Kalex) 2m 11.008s
9. Luis Salom SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 11.076s
10. Simone Corsi ITA Athinà Forward Racing (Kalex) 2m 11.096s
11. Dominique Aegerter SWI Technomag Racing Interwetten (Kalex) 2m 11.146s
12. Jonas Folger GER AGR Team (Kalex) 2m 11.239s
13. Alex Rins SPA Paginas Amarillas HP 40 (Kalex) 2m 11.283s
14. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2m 11.327s
15. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 11.339s
16. Julian Simon SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 11.446s
17. Anthony West AUS QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 11.817s
18. Mika Kallio FIN Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 11.848s
19. Azlan Shah MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 11.877s
20. Randy Krummenacher SWI JIR Racing Team (Kalex) 2m 11.938s
21. Lorenzo Baldassarri ITA Athinà Forward Racing (Kalex) 2m 12.046s
22. Ricard Cardus SPA Tech 3 (Tech 3) 2m 12.355s
23. Louis Rossi FRA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Tech 3) 2m 12.461s
24. Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 12.553s
25. Robin Mulhauser SWI Technomag Racing Interwetten (Kalex) 2m 12.685s
26. Thitipong Warokorn THA APH PTT The Pizza SAG (Kalex) 2m 13.520s
27. Zaqhwan Zaidi MAL JPMoto Malaysia (Suter) 2m 14.034s
28. Florian Alt GER Octo Iodaracing Team (Suter) 2m 14.189s
29. Jesko Raffin SWI sports-millions-EMWE-SAG (Kalex) 2m 14.746s 
 
3. trénink Moto3:
1. Danny Kent GBR Leopard Racing (Honda) 2m 16.195s
2. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 16.736s
3. Andrea Locatelli ITA Gresini Racing Team Moto3 (Honda) 2m 17.206s
4. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 17.302s
5. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 17.430s
6. Alexis Masbou FRA SAXOPRINT RTG (Honda) 2m 17.508s
7. Juanfran Guevara SPA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 18.018s
8. Livio Loi BEL RW Racing GP (Honda) 2m 18.097s
9. Francesco Bagnaia ITA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 18.109s
10. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC (KTM) 2m 18.112s
11. Fabio Quartararo FRA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 18.131s
12. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Team Moto3 (Honda) 2m 18.141s
13. Efren Vazquez SPA Leopard Racing (Honda) 2m 18.151s
14. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 18.190s
15. Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 18.316s
16. Isaac Viñales SPA Husqvarna Factory Laglisse (Husqvarna) 2m 18.410s
17. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 2m 18.459s
18. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 18.685s
19. Jorge Martin SPA MAPFRE Team MAHINDRA (Mahindra) 2m 18.699s
20. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 2m 18.865s
21. Hiroki Ono JPN Leopard Racing (Honda) 2m 18.877s
22. Niklas Ajo FIN RBA Racing Team (KTM) 2m 18.928s
23. John McPhee GBR SAXOPRINT RTG (Honda) 2m 19.078s
24. Alessandro Tonucci ITA Outox Reset Drink Team (Mahindra) 2m 19.086s
25. Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 19.382s
26. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 2m 19.524s
27. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 19.554s
28. Tatsuki Suzuki JPN CIP (Mahindra) 2m 19.573s
29. Darryn Binder RSA Outox Reset Drink Team (Mahindra) 2m 19.694s
30. Maria Herrera SPA Husqvarna Factory Laglisse (Husqvarna) 2m 19.871s
31. Zulfahmi Khairuddin MAL Drive M7 SIC (KTM) 2m 20.041s
32. Stefano Manzi ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 2m 20.164s
33. Ana Carrasco SPA RBA Racing Team (KTM) 2m 20.265s
34. Remy Gardner AUS CIP (Mahindra) 2m 20.799s

Další články sekce MotoGP