KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Iannone: I Ducati mi nabídla smlouvu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Iannone: I Ducati mi nabídla smlouvu
22.05.2016
 

Andrea Iannone přiznal, že i od Ducati dostal nabídku na prodloužení smlouvy pro rok 2017, nabídka od Suzuki byla ale zajímavější.

Jak jsme vás již dříve informovali, italský závodník Andrea Iannone se rozhodl pro příští sezonu přestoupit z továrního týmu Ducati do formace japonské Suzuki. I tento přestup byl jedním z často diskutovaných témat právě probíhající Grand Prix Itálie na okruhu Mugello.
 
Jak odpověděl samotný Iannone na jeden z dotazů na tiskové konferenci, dostal i nabídku na prodloužení od továrny Ducati. Zde ale Iannone požadoval nějaké změny v kontraktu, které Ducati zamítla, a proto se následně rozhodl využít nabídky konkurenční Suzuki. Jak je již dobře známo, Ducati následně prodloužila smlouvu s Doviziosem.
 
„V uplynulém týdnu se odehrála velká změna a mne čeká přestup k Suzuki. Suzuki má velmi zajímavý projekt a já jsem šťastný z toho, že mohu být v budoucnu jeho součástí. Samozřejmě také není snadné po tak dlouhé době opouštět Ducati. Samozřejmě jsem měl pro příští rok možnost zůstat i u Ducati, ale  s jednou částí smlouvy, kterou mi nabízeli, jsem nebyl spokojený. Chtěl jsem tuto část změnit, ale bohužel to nebylo možné. Na druhou stranu jsem dostal velmi zajímavou nabídku od Suzuki, takže pro mne bylo lepší pustit se do nového dobrodružství,“ řekl Andrea Iannone.

Další články sekce MotoGP