KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. ledna do 13. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Iannone: Marc se může o titul připravit sám

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Iannone: Marc se může o titul připravit sám
11.05.2018
 

Italský závodník Andrea Iannone je přesvědčen o tom, že v aktuální situaci se o mistrovský titul může připravit již jen sám Marc Márquez.

Svým vítězstvím na španělském okruhu Jerez de la Frontera převzal španělský závodník Marc Márquez vedení průběžné tabulky šampionátu královské kubatury MotoGP, kdy před závody ve Francii drží náskok 12 bodů na Johanna Zarca na satelitní Yamaze. I když nás čeká teprve pátá Grand Prix sezony, již se jedná o docela zásadní stav.
 
Jak již prohlásili někteří Marcovi soupeři, do letošní sezony vstoupil skvěle a pokud neudělá nějakou zásadní chybu, jen tak mu již letošní titul nikdo nevezme. O této skutečnosti je přesvědčen i Marcův bývalý soupeř z Moto2 a současný jezdec továrního týmu Suzuki, Ital Andrea Iannone.
 
„Marc je velmi silný a neuvěřitelný závodník, je to jasný kandidát na letošní titul mistra světa. Nikdy neříkejte nikdy, byl to teprve čtvrtý závod, ale Marc má vše pevně v rukou. Je v něm obrovský potenciál. Já osobně jsem přesvědčen o tom, že v současné situaci se o letošní titul může připravit již jen on sám. V minulých letech byl také silná, ale nyní si myslím, že kombinace Márquez a Honda je jednoznačně nejlepší balíček na startovním roštu,“ řekl Andrea Iannone

Další články sekce MotoGP